Гольовий асист Траоре

8 вересня 2021 р.

|

Після гола форвард «Шахтаря» в складі збірної Буркіна-Фасо відзначився результативною передачею

У домашньому поєдинку з Алжиром у межах відбору на ЧС-2022 Траоре вийшов у стартовому складі своєї команди й провів на полі 81 хвилину.

Перший тайм завершився на користь гостей, які опинилися попереду завдяки влучному удару вінгера «Галатасараю» Соф’яна Фегулі. Господарі зуміли зрівняти рахунок по перерві, при цьому в гольовій комбінації безпосередню участь узяв форвард «гірників»: на 64-й хвилині Траоре обіграв захисника і виконав передачу на лінію воротарського, де Абдул Тапсоба другим дотиком переправив м'яч у ціль.

1:1 – збірна Буркіна-Фасо набрала 4 очки у 2 стартових матчах і ділить з Алжиром перше і друге місця в групі А. Наступний поєдинок кваліфікації – 6 жовтня на виїзді з аутсайдером квартету Джібуті.