Дебют і гол Корнієнка

8 вересня 2021 р.

|

8 вересня національна збірна України провела виїзний контрольний матч із чехами

Наставник «жовто-синіх» Олександр Петраков після кваліфікаційних матчів чемпіонату світу з Казахстаном і Францією відпустив у розташування клубу Пятова, Матвієнка й Степаненка. А на гру з Чехією в стартовому складі вийшли «гірники» Сергій Кривцов, Віктор Корнієнко та Даниїл Сікан. Нагадаємо, у збірній використовується тактична схема з трьома центральними захисниками.

Корнієнко забив у дебютному матчі

Початок явно лишився за господарями, які мали кілька гарних моментів. Найкращий був у Тецла: він вийшов на Бойка, обіграв його і з гострого кута направив м'яч у ворота, але Кривцов на ближній штанзі врятував свою команду. Пізніше вже Денис виручив після удару Саділека. Важливо, що до цього часу збірна України вела в рахунку: на 27-й хвилині Корнієнко, який дебютував за збірну, завершив атаку за участю Зінченка і Тимчика – прийняв м'яч у штрафному і чітко пробив у лівий верхній кут!

Атаки до останньої секунди

Кривцов провів один тайм й у перерві поступився місцем на полі Соболю. Загалом гра мала гарний вигляд: постійний рух та швидкість роботи з м'ячем обох команд тримали глядачів у напрузі, тим паче що обидва тренери освіжали замінами. Ударів було чимало, водночас реальних моментів не так багато. Команди обмінялися небезпечними уколами в середині тайму, коли на простріл Зубкова не встигли Яремчук й Ярмоленко, а Тецл потрапив у штангу. Чехи усіма силами прямували вперед, у кінці Бойко парирував неприємний удар Саділека. Але гра триває до останньої секунди: саме на ній Видра, який набіг другим темпом з лінії штрафного, вколотив м'яч у сітку – 1:1.

Вересневу серію матчів збірної України завершено: дві нічиї в турнірній боротьбі та одна – у контрольній грі. Команда збереться знову в жовтні на поєдинки з фінами та боснійцями, а поки футболісти повертаються у свої клуби.

Чехія – Україна – 1:1

Голи: 0:1 Корнієнко (27), 1:1 Видра (90+3)

Україна: Бойко, Качараба, Кривцов (Соболь, 46), Сирота, Тимчик, Зінченко, Макаренко (Шапаренко, 56), Корнієнко, Ярмоленко (к) (Кочергін, 76), Сікан (Яремчук, 56), Зубков (Булеца, 65)