Shakhtar Global Tour: Антальяспор – Шахтар – 1:2

25 квітня 2022 р.

|

«Шахтар» у Туреччині провів благодійний матч з «Антальяспором» у межах Shakhtar Global Tour for Peace

Усі кошти від реалізації квитків та реклами буде передано волонтерським організаціям, медикам, а також спрямовано на допомогу українським дітям, які постраждали від війни.

«Гірники» вийшли на матч у футболках із фотографією на згадку про 3-місячну українку Кіру Глодан, яка разом із мамою та бабусею загинула в Одесі внаслідок ракетного обстрілу міста російськими військами. Під фото був напис «How many more?» («Скільки ще?»). На сьогодні жертвами агресії Росії стали вже 215 українських дітей... Гра розпочалася хвилиною мовчання на згадку про жертв війни.

На старті матчу в складі «Антальяспора» ненадовго з’явилися бразильці Фернандо і Луїс Адріано, які свого часу виступали за «Шахтар» і таким чином показали свою повагу до клубу й України. Господарі активніше розпочали зустріч і швидко відкрили рахунок – уже на 8-й хвилині відзначився Мустафа Ерділман. Проте «гірники» одразу перехопили ініціативу, провели серію небезпечних атак і на 21-й хвилині відігралися: Артем Бондаренко чудовим пасом із центральної зони знайшов Манора Соломона, який обробив м’яч і точно пробив – 1:1. Ізраїльтянин загалом виділявся гострими діями в нападі «оранжево-чорних» і мав іще кілька непоганих моментів: наприклад, двічі виходив сам на сам, проте не зумів реалізувати свої шанси. Можливість забити мав Юхим Конопля, якому забракло зовсім трохи, щоб замкнути фланговий простріл. Небезпечним був удар у виконанні Михайла Мудрика. Турецькі футболісти наприкінці тайму відповіли своїм моментом, пробивши неточно.

У перерві Роберто Де Дзербі зробив серію перестановок у складі, випустивши Шевченка, Фарину, Стасюка й Топалова. Пізніше на полі також з’явилися Чех, Удод, Сігеєв, Борячук, Мишньов та Драмбаєв. Більшість часу другого тайму «гірники» контролювали гру і перевершили суперника в кількості створених гольових епізодів. Декілька шансів мав Мудрик, та його удари мети не досягли. Намагалися загострювати гру молоді футболісти, що вийшли на заміну, і одному з них вдалося забити другий м’яч. На 76-й хвилині Дмитро Топалов узяв ініціативу на себе – змістився з правого краю ближче до центру і завдав влучного удару. 2:1 – «Шахтар» перемагає «Антальяспор».

1 травня «гірники» в Хорватії проведуть благодійний матч із «Хайдуком» (Спліт) у межах Shakhtar Global Tour for Peace.

«Антальяспор» (Анталья) – «Шахтар» (Донецьк) – 1:2 (1:1)