U19. Шахтар – Інгулець – 6:0

30 листопада 2022 р.

|

Юнацька команда «Шахтаря» перемагає з великим рахунком в останньому домашньому матчі року

У стартовому складі зіграв Денис Барченко й пара центральних захисників Хромей – Роспутько, а Данило Савін відзначився голом у дебютному матчі.

Хет-трик Погорілого

Від перших хвилин команда Оскара Ратулутри взяла м’яч під свій контроль і тотально перегравала суперника. Однак забити перший гол удалося лише на 19-й хвилині: Ющенко відмінною передачею з глибини вивів Погорілого сам на сам з воротарем – 1:0. За кілька хвилин Погорілий влучним ударом головою завершив чудову атаку з правого флангу від Дрозда й Лосенка (гольова передача на рахунку Івана). Під кінець тайму нападник заробив пенальті, який сам упевнено реалізував. А крапку в першій половині матчу відмінним ударом у дев’ятку поставив Пушкарьов – 4:0.

Тотальний розгром

У перерві тренер «Шахтаря» здійснив одразу 4 заміни, випустивши Баца, Цуканова, Векленка та Савіна замість Хромея, Лосенка, Пушкарьова й Погорілого. «Гірники» грали за рахунком і вже не так активно атакували ворота «Інгульця». Натомість гості могли забити гол престижу, коли Хоменко сильним ударом влучив у поперечину. Проте й другий тайм господарі зрештою виграли, забивши 2 м’ячі наприкінці зустрічі. Спочатку дебютним голом відзначився Савін, зігравши на добиванні після удару Векленка, а на останній хвилині матчу Ющенко реалізував пенальті. Також відмінну комбінацію завершив Сігеєв, але гол Кирила не було зараховано через офсайд.

«Шахтар» розгромив «Інгулець», а Владислав Погорілий оформив хет-трик і зміцнився на першому рядку рейтингу бомбардирів (15 голів). Останній матч команда Оскара Ратулутри зіграє 5 грудня на виїзді з «Дніпром-1».

«Шахтар» U19 (Донецьк) – «Інгулець» U19 (Петрове) – 6:0 (4:0)

1:0 Погорілий (19), 2:0 Погорілий (24), 3:0 Погорілий (37, пен.), 4:0 Пушкарьов (38), 5:0 Савін (85), 6:0 Ющенко (90, пен.)

«Шахтар» U19: Барченко, Дрозд (Башмарін, 58), Роспутько, Хромей (Бац, 46), Булеза, Янович, Лосенко (Цуканов, 46), Сігеєв, Ющенко, Пушкарьов (Векленко, 46), Погорілий (к) (Савін, 46)