Шахтар – Ворскла: звіт про матч

10 вересня 2022 р.

|

У першому турі жіночої Вищої ліги «Шахтар» удома поступається «Ворсклі»

Перед матчем стало відомо, що «Житлобуд-2» та «Ворскла» оголосили про співпрацю, таким чином флагман жіночого футболу України відтепер представлятиме кольори «Ворскли» у внутрішньому чемпіонаті. У офіційних матчах у складі «Шахтаря» дебютували Геник, Вишневська, Викалюк і Заборовець.

Результативна Калініна

Від перших хвилин «Ворскла» взяла гру під свій контроль, і вже на 4-й хвилині Мостова дістала м'яч з-під поперечини після потужного удару від Кравчук. «Шахтар» відповів стандартом: Молодюк виконала простріл низом, а Вегерич пробивала (Самсон упоралася з ударом). Гості відкрили рахунок на 12-й хвилині, коли після підбору м'яча на чужій половині поля Калініна ударом низом відправила м'яч під праву штангу – 0:1. На 32-й хвилині та сама Калініна оформила дубль, забивши з передачі Андрухів. До перерви гості відзначились ще одним узяттям воріт: на подачу зі штрафного підключилась захисниця Корсун і переграла у повітрі Вегерич – 0:3.

Гра в меншості

У другому таймі «Шахтар» вирівняв гру, але суперник більше контролював м'яч, а команда Заєва переважно діяла на контратаках. Найкращу нагоду забити змарнували саме після однієї з контратак на 52-й хвилині: Головач вивела Вегерич сам на сам із воротаркою, однак Надія пробила неточно. Протягом тайму Роман Заєв випустив усіх польових гравчинь з лави запасних: Заборовець, Манзюк і Козуб, замінивши Молодюк, Вегерич та Кравчук. На 81-й хвилині «Шахтар» вимушено залишився в меншості після травми Старухіної – польових гравчинь для ротації в Заєва не лишалося. Більш іменитий суперник грамотно скористався чисельною перевагою, забивши ще двічі (обидва м'ячі на рахунку Кравчук).

«Шахтар» поступається в дебютному матчі Вищої ліги. У другому турі команда Романа Заєва на виїзді зіграє з «Ладомиром».

«Шахтар» (Донецьк) – «Ворскла» (Полтава) – 0:5 (0:3)

0:1 Калініна (12), 0:2 Калініна (32), 0:3 Корсун (44), 0:4 Кравчук (85), 0:5 Кравчук (90+2)

«Шахтар»: Мостова, Кравчук (Козуб, 69), Кревська, Вишневська, Геник, Мохнач, Молодюк (Заборовець, 63), Головач (к), Старухіна, Викалюк, Вегерич (Манзюк, 69)