Трубін і Бондаренко відвідали Shelter Centre на Арені Львів
3 вересня 2022 р.
|
Футболісти «Шахтаря» спілкувалися з гостями Shelter Centre і тренувалися з дітьми з проєкту «Давай, грай!»
3 вересня «гірники» Анатолій Трубін та Артем Бондаренко побували в Shelter Centre «Шахтаря» на «Арені Львів». Тут уже п'ять місяців знаходять тимчасовий притулок люди з різних регіонів України, які постраждали від воєнних дій. Футболісти поспілкувалися з переселенцями, підтримали їх та влаштували невелику фотосесію, не відмовивши у знімку жодному з охочих.
![](/-/media/fcsd/news/2022/september/3_news/3_shakhtar-shelter-centre/489_.jpg?sc_lang=uk-ua)
Радію, що наш клуб допомагає цим людям. Тут створено всі необхідні умови для тимчасового проживання: багато спальних місць, гарне харчування, медикаменти, навіть лікар є
Артем Бондаренко, півзахисник «Шахтаря»:
– Ми приїхали до людей, які втратили свої домівки через війну, залишилися без усього, а «Шахтар» організовує такий тимчасовий притулок для них. Це дуже гарна ідея, і я радію, що наш клуб допомагає цим людям. Тут створено всі необхідні умови для тимчасового проживання: багато спальних місць, гарне харчування, медикаменти, навіть лікар є. Особливо тішить, що всі люди дуже добре комунікують – це робить їх більш згуртованими.
А ще Артем Бондаренко та Анатолій Трубін взяли участь в одному із тренувань «Давай, грай!», які також проходять на «Арені Львів». Завдяки зусиллям фонду Shakhtar Social й партнера проєкту компанії ДТЕК діти-переселенці і місцеві діти навіть у такий складний час можуть безкоштовно займатися улюбленою справою – футболом. Тренує дітей на цій локації ексворотар «Шахтаря» Артем Тетенко. Саме за його керівництва відбувалося заняття, до якого активно включились гравці першої команди. По завершенні тренування Трубін і Бондаренко нагородили дітей подарунками, роздали автографи та зробили фото.
– Ми приїхали до людей, які втратили свої домівки через війну, залишилися без усього, а «Шахтар» організовує такий тимчасовий притулок для них. Це дуже гарна ідея, і я радію, що наш клуб допомагає цим людям. Тут створено всі необхідні умови для тимчасового проживання: багато спальних місць, гарне харчування, медикаменти, навіть лікар є. Особливо тішить, що всі люди дуже добре комунікують – це робить їх більш згуртованими.
А ще Артем Бондаренко та Анатолій Трубін взяли участь в одному із тренувань «Давай, грай!», які також проходять на «Арені Львів». Завдяки зусиллям фонду Shakhtar Social й партнера проєкту компанії ДТЕК діти-переселенці і місцеві діти навіть у такий складний час можуть безкоштовно займатися улюбленою справою – футболом. Тренує дітей на цій локації ексворотар «Шахтаря» Артем Тетенко. Саме за його керівництва відбувалося заняття, до якого активно включились гравці першої команди. По завершенні тренування Трубін і Бондаренко нагородили дітей подарунками, роздали автографи та зробили фото.
![](/-/media/fcsd/news/2022/september/3_news/3_shakhtar-shelter-centre/489.jpg?sc_lang=uk-ua)
Shelter Centre «Шахтаря» має велике значення, адже допомагає людям, які потрапили в складну ситуацію. Для них дуже важливою є ця підтримка
Анатолій Трубін, голкіпер «Шахтаря»:
– Зустрілися з дітьми, які вимушено покинули рідні міста та наразі живуть тут. Пограли з ними у футбол, сподіваюся, подарували трохи позитивних емоцій, сфотографувалися з ними та їхніми батьками. Гадаю, усі отримали невелику розрядку. Вважаю, Shelter Centre «Шахтаря» має велике значення, адже допомагає людям, які потрапили в складну ситуацію. Для них дуже важливою є ця підтримка.
Нагадаємо, Shelter Centre «Шахтаря» на «Арені Львів» відкритий 9 квітня цього року і відтоді прийняв не одну тисячу переселенців із різних регіонів України. Постійно тут мешкають понад 200 осіб.
Зазначимо, що від 24 лютого до 1 серпня бізнеси SCM, Фонд Ріната Ахметова та ФК «Шахтар» надали 3 мільярди гривень, або близько 100 мільйонів доларів, для допомоги Україні й українцям, і щодня ця сума зростає. Гуманітарна допомога охоплює вже понад 11 мільйонів людей по всій країні.
– Зустрілися з дітьми, які вимушено покинули рідні міста та наразі живуть тут. Пограли з ними у футбол, сподіваюся, подарували трохи позитивних емоцій, сфотографувалися з ними та їхніми батьками. Гадаю, усі отримали невелику розрядку. Вважаю, Shelter Centre «Шахтаря» має велике значення, адже допомагає людям, які потрапили в складну ситуацію. Для них дуже важливою є ця підтримка.
Нагадаємо, Shelter Centre «Шахтаря» на «Арені Львів» відкритий 9 квітня цього року і відтоді прийняв не одну тисячу переселенців із різних регіонів України. Постійно тут мешкають понад 200 осіб.
Зазначимо, що від 24 лютого до 1 серпня бізнеси SCM, Фонд Ріната Ахметова та ФК «Шахтар» надали 3 мільярди гривень, або близько 100 мільйонів доларів, для допомоги Україні й українцям, і щодня ця сума зростає. Гуманітарна допомога охоплює вже понад 11 мільйонів людей по всій країні.
![](/-/media/fcsd/news/2022/september/3_news/3_shakhtar-shelter-centre/gal/dsa_2702.jpg?sc_lang=uk-ua)
Почати слайдшоу
![](/-/media/fcsd/news/2022/september/3_news/3_shakhtar-shelter-centre/gal/dsa_2716.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2022/september/3_news/3_shakhtar-shelter-centre/gal/dsa_2762.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2022/september/3_news/3_shakhtar-shelter-centre/gal/dsa_2817.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2022/september/3_news/3_shakhtar-shelter-centre/gal/dsa_2827.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2022/september/3_news/3_shakhtar-shelter-centre/gal/dsa_2832.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2022/september/3_news/3_shakhtar-shelter-centre/gal/dsa_2992.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2022/september/3_news/3_shakhtar-shelter-centre/gal/dsa_3013.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2022/september/3_news/3_shakhtar-shelter-centre/gal/dsa_3034.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2022/september/3_news/3_shakhtar-shelter-centre/gal/dsa_3052.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2022/september/3_news/3_shakhtar-shelter-centre/gal/dsa_3080.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2022/september/3_news/3_shakhtar-shelter-centre/gal/dsa_3108.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2022/september/3_news/3_shakhtar-shelter-centre/gal/dsa_3121.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2022/september/3_news/3_shakhtar-shelter-centre/gal/dsa_3188.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2022/september/3_news/3_shakhtar-shelter-centre/gal/dsa_3204.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2022/september/3_news/3_shakhtar-shelter-centre/gal/dsc_8562.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2022/september/3_news/3_shakhtar-shelter-centre/gal/dsc_8623.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2022/september/3_news/3_shakhtar-shelter-centre/gal/dsc_8767.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2022/september/3_news/3_shakhtar-shelter-centre/gal/dsc_8813.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2022/september/3_news/3_shakhtar-shelter-centre/gal/dsc_8892.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2022/september/3_news/3_shakhtar-shelter-centre/gal/dsc_8920.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2022/september/3_news/3_shakhtar-shelter-centre/gal/dsc_8987.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2022/september/3_news/3_shakhtar-shelter-centre/gal/dsc_9002.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2022/september/3_news/3_shakhtar-shelter-centre/gal/dsc_9008.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2022/september/3_news/3_shakhtar-shelter-centre/gal/dsc_9031.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2022/september/3_news/3_shakhtar-shelter-centre/gal/dsc_9040.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2022/september/3_news/3_shakhtar-shelter-centre/gal/dsc_9052.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2022/september/3_news/3_shakhtar-shelter-centre/gal/dsc_9129.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2022/september/3_news/3_shakhtar-shelter-centre/gal/dsc_9179.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2022/september/3_news/3_shakhtar-shelter-centre/gal/dsc_9274.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2022/september/3_news/3_shakhtar-shelter-centre/gal/dsc_9309.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2022/september/3_news/3_shakhtar-shelter-centre/gal/dsc_9359.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2022/september/3_news/3_shakhtar-shelter-centre/gal/dsc_9381.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)