Шахтар – ЕМС-Поділля: дивіться матч онлайн
25 серпня 2023 р.
|
У 1/8 фіналу Кубка України «Шахтар» на власному полі зустрінеться з «ЕМС-Поділлям»
26 серпня, Щасливе, «Княжа Арена», 11:00
Пряма трансляція – на офіційному YouTube-каналі клубу
Перед матчем
Жіноча команда «Шахтаря» стартувала в чемпіонаті перемогою над «ЕМС-Поділлям» (4:1), після чого були прикрі поразки: «Кривбас» (2:3), «Колос» (1:2). Минулого сезону підопічні Романа Заєва зуміли дійти до 1/4 фіналу, де поступилися «Ворсклі». Не братимуть участь у кубковому матчі травмовані Вишневська й Вегерич.
Лідія Заборовець, півзахисниця:
– Ми відповідально підходимо до кожного матчу, тим паче до кубкового, де немає права на помилку. Вважаю, добре входити в протистояння в статусі фаворита, проте звання аутсайдера теж може додатково мотивувати суперника на успіх, тому розслаблятися точно не можна.
Суперник
Вінничанки також встигли провести 3 матчі в чемпіонаті, у всіх підопічні Дудніка поступились: «Шахтар» (1:4), «Ладомир» (1:3), «Житлобуд-1» (0:1). Наразі «ЕМС-Поділля» – одна з трьох команд чемпіонату, які не здобули очок.
Історія взаємин
У Кубку України «Шахтар» та «ЕМС-Поділля» не зустрічалися жодного разу, а у 3 матчах чемпіонату команда Заєва перемагала тричі (різниця м’ячів: 8–1).
Попередня зустріч
5 серпня 2023 року. Вінниця
«ЕМС-Поділля» (Вінниця) – «Шахтар» (Донецьк) – 1:4 (1:2)
Голи: 0:1 Чендей (5), 0:2 Викалюк (16), 1:2 Смеречинська (29), 1:3 Семенюк (77), 1:4 Головач (85)
«Шахтар»: Клімова, Мохнач, Кревська, Геник (Луцан, 34), Кравчук (Масловська, 71), Заборовець, Старухіна, Викалюк, Головач (к), Молодюк, Чендей (Семенюк, 71)
Пряма трансляція – на офіційному YouTube-каналі клубу
Перед матчем
Жіноча команда «Шахтаря» стартувала в чемпіонаті перемогою над «ЕМС-Поділлям» (4:1), після чого були прикрі поразки: «Кривбас» (2:3), «Колос» (1:2). Минулого сезону підопічні Романа Заєва зуміли дійти до 1/4 фіналу, де поступилися «Ворсклі». Не братимуть участь у кубковому матчі травмовані Вишневська й Вегерич.
Лідія Заборовець, півзахисниця:
– Ми відповідально підходимо до кожного матчу, тим паче до кубкового, де немає права на помилку. Вважаю, добре входити в протистояння в статусі фаворита, проте звання аутсайдера теж може додатково мотивувати суперника на успіх, тому розслаблятися точно не можна.
Суперник
Вінничанки також встигли провести 3 матчі в чемпіонаті, у всіх підопічні Дудніка поступились: «Шахтар» (1:4), «Ладомир» (1:3), «Житлобуд-1» (0:1). Наразі «ЕМС-Поділля» – одна з трьох команд чемпіонату, які не здобули очок.
Історія взаємин
У Кубку України «Шахтар» та «ЕМС-Поділля» не зустрічалися жодного разу, а у 3 матчах чемпіонату команда Заєва перемагала тричі (різниця м’ячів: 8–1).
Попередня зустріч
5 серпня 2023 року. Вінниця
«ЕМС-Поділля» (Вінниця) – «Шахтар» (Донецьк) – 1:4 (1:2)
Голи: 0:1 Чендей (5), 0:2 Викалюк (16), 1:2 Смеречинська (29), 1:3 Семенюк (77), 1:4 Головач (85)
«Шахтар»: Клімова, Мохнач, Кревська, Геник (Луцан, 34), Кравчук (Масловська, 71), Заборовець, Старухіна, Викалюк, Головач (к), Молодюк, Чендей (Семенюк, 71)