22 червня 2023 р.

|

FCSD | nakrebi.ge

Захисник «Шахтаря» допоміг молодіжній збірній здобути перемогу

Збірна Грузії U21 стартувала на домашньому молодіжному чемпіонаті Європи. У першому турі групового етапу грузини сенсаційно обіграли збірну Португалії U21 (2:0). Основні події розгорнулися наприкінці першого тайму: на 37-й хвилині Гіоргі Гагуа відкрив рахунок, а на 45-й Саба Сазонов подвоїв перевагу господарів. В обох голах асистентом став знайомий українським уболівальникам Георгій Цитаішвілі.

Георгій Гочолеішвілі з’явився на полі по перерві, на 56-й хвилині замінивши форварда Гіоргі Гуляшвілі. У другому таймі грузини зосередилися виключно на обороні власних воріт й успішно з цим впоралися, не дозволивши супернику навіть скоротити перевагу і втримавши перемогу.

Таким чином збірна Грузії U21 одноосібно очолила групу А. 24 червня в наступному турі підопічні Рамаза Сванадзе зіграють з Бельгією U21.