25 червня 2023 р.

|

FCSD | nakrebi.ge

Захисник «Шахтаря» відзначився результативною дією в матчі з Бельгією U21

Збірна Грузії U21 продовжує дивувати на молодіжному чемпіонаті Європи. Стартувавши з перемоги над Португалією U21 (2:0), напередодні грузини у 2-му турі групового етапу зустрічалися зі збірною Бельгії U21. Перший тайм господарі відверто провалили, майже нічого не створивши біля воріт суперника й при цьому двічі пропустивши.

У перерві наставник Рамаз Сванадзе зробив серію замін: серед тих, хто вийшов на поле, був і захисник «Шахтаря» Георгій Гочолеішвілі. Уже на 51-й хвилині «гірник» допоміг свої збірній скоротити відставання: Гочолеішвілі змістився з правого флангу й віддав гольовий пас на Георгія Цитаішвілі, який ударом з-за меж штрафного вразив ближній кут – 1:2. Грузини за підтримки майже 42 тисяч глядачів на стадіоні в Тбілісі продовжували атакувати і досягли свого: на 87-й хвилині Гіоргі Гуляшвілі головою замкнув подачу партнера й приніс господарям нічию – 2:2.

Збірна Грузії U21 продовжує очолювати групу А: команда Рамаза Сванадзе має 4 очки та випереджає Бельгію U21 й Нідерланди U21 (в обох по 2 бали). 27 червня в заключному турі групового етапу грузинів для виходу в плей-оф влаштує нічия з нідерландцями.