28 червня 2023 р.

|

FCSD | nakrebi.ge

Захисник «Шахтаря» взяв участь у всіх матчах групового етапу

Молодіжна збірна Грузії U21 вийшла до чвертьфіналу домашнього чемпіонату Європи. До вирішального, 3-го туру групової стадії грузини підходили як лідер свого квартету і мали завдання не програти Нідерландам U21, аби забезпечити собі місце в плей-оф.

Георгій Гочолеішвілі вийшов у стартовому складі команди та провів повний поєдинок. Попри тотальну ігрову перевагу суперника підопічні Рамаза Сванадзе змогли забити першими: на 42-й хвилині відзначився Давіташвілі. Щоправда, у компенсований до першого тайму час нідерландці відігралися. Усю другу половину господарі стримували натиск опонента й урешті здобули необхідний результат – 1:1.

Отже, збірна Грузії U21 не програла жодного матчу і з 5 очками посіла перше місце в групі А. Суперник грузинів по 1/4 фіналу Євро-2023 визначиться сьогодні.