Іван Петряк та Shakhtar Social передали допомогу школі Малятко
30 червня 2023 р.
|
Гравець «гірників» і фонд привезли оснащення для облаштування укриття
Футболіст «Шахтаря» Іван Петряк та Shakhtar Social завітали до спеціальної школи «Малятко» в Києві, де навчаються діти з порушеннями мовлення та особливостями розвитку. Гравець і співробітники фонду передали навчальному закладу допомогу: м’які крісла-мішки, проєктор, термокилимки, настільні ігри й книги. Ці речі необхідні для облаштування захисного укриття в школі, щоб під час повітряних тривог діти перебували в безпеці та могли продовжувати навчання. Іван Петряк також поспілкувався з учнями, батьками і вчителями.
Іван Петряк, гравець «Шахтаря»:
– Допомагати діткам завжди приємно. Особливо зараз, коли наша країна перебуває в стані війни, підтримувати малечу навіть якимись подарунками дуже важливо. Коли бачиш, як вони усміхаються, радіють, то розумієш, що воно того варте. Але на першому місці сьогодні – безпека дітей. Я знаю цю ситуацію по собі, адже маю двох маленьких дітей і сам в останні місяці часто перебуваю в бомбосховищі. Це стало невід’ємною частиною нашого життя, тому ця допомога від клубу вкрай актуальна. Тепер діти почуватимуться в укритті значно комфортніше. Ми від ФК «Шахтар», від команди допомагаємо й робимо все, що можемо. В Україні дуже багато дітей, які постраждали від війни, тому не зупиняємося і намагаємося надати підтримку якомога більшій кількості людей.
Цей захід реалізовано завдяки гранту, який отримав Shakhtar Social у межах програми допомоги ECA (ECA Relief Programme) за підтримки UEFA Foundation for Children. Загалом допомогу в облаштуванні бомбосховищ буде надано понад 20 навчальним установам, у першу чергу східної та південної України.
Іван Петряк, гравець «Шахтаря»:
– Допомагати діткам завжди приємно. Особливо зараз, коли наша країна перебуває в стані війни, підтримувати малечу навіть якимись подарунками дуже важливо. Коли бачиш, як вони усміхаються, радіють, то розумієш, що воно того варте. Але на першому місці сьогодні – безпека дітей. Я знаю цю ситуацію по собі, адже маю двох маленьких дітей і сам в останні місяці часто перебуваю в бомбосховищі. Це стало невід’ємною частиною нашого життя, тому ця допомога від клубу вкрай актуальна. Тепер діти почуватимуться в укритті значно комфортніше. Ми від ФК «Шахтар», від команди допомагаємо й робимо все, що можемо. В Україні дуже багато дітей, які постраждали від війни, тому не зупиняємося і намагаємося надати підтримку якомога більшій кількості людей.
Цей захід реалізовано завдяки гранту, який отримав Shakhtar Social у межах програми допомоги ECA (ECA Relief Programme) за підтримки UEFA Foundation for Children. Загалом допомогу в облаштуванні бомбосховищ буде надано понад 20 навчальним установам, у першу чергу східної та південної України.
![](/-/media/fcsd/news/2023/june/30_news/30_petriak_shakhtar-social/gal/adsb_2826.jpg?sc_lang=uk-ua)
Почати слайдшоу
![](/-/media/fcsd/news/2023/june/30_news/30_petriak_shakhtar-social/gal/adsb_2860.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2023/june/30_news/30_petriak_shakhtar-social/gal/adsb_2864.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2023/june/30_news/30_petriak_shakhtar-social/gal/adsb_2911.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2023/june/30_news/30_petriak_shakhtar-social/gal/adsb_2938.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2023/june/30_news/30_petriak_shakhtar-social/gal/adsb_2957.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2023/june/30_news/30_petriak_shakhtar-social/gal/adsb_3006.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2023/june/30_news/30_petriak_shakhtar-social/gal/adsb_3066.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2023/june/30_news/30_petriak_shakhtar-social/gal/adsb_3147.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2023/june/30_news/30_petriak_shakhtar-social/gal/adsb_3178.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2023/june/30_news/30_petriak_shakhtar-social/gal/adsb_3254.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2023/june/30_news/30_petriak_shakhtar-social/gal/adsb_3271.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2023/june/30_news/30_petriak_shakhtar-social/gal/adsb_3315.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2023/june/30_news/30_petriak_shakhtar-social/gal/adsb_3342.jpg?sc_lang=uk-ua?w=132&h=74)