Молодюк – найкраща у квітні
3 травня 2023 р.
|
Уболівальники визначили найкращу гравчиню місяця
На сторінках жіночої команди «Шахтаря» в соціальних мережах відбулося голосування із визначення найкращої гравчині у квітні.
В опитуванні взяли участь 160 вболівальників. Перемогу з великим відривом від конкуренток здобула нападниця Єлизавета Молодюк (101 голос), другою стала Лідія Заборовець (25), третє місце посіла Вікторія Головач (14).
Нагадаємо, що у квітні жіноча команда «Шахтаря» провела 3 матчі, а Єлизавета Молодюк забила 7 голів.
В опитуванні взяли участь 160 вболівальників. Перемогу з великим відривом від конкуренток здобула нападниця Єлизавета Молодюк (101 голос), другою стала Лідія Заборовець (25), третє місце посіла Вікторія Головач (14).
Нагадаємо, що у квітні жіноча команда «Шахтаря» провела 3 матчі, а Єлизавета Молодюк забила 7 голів.