Товариська гра

20 листопада 2023 р.

|

20 листопада на полі навчально-тренувального центру ФК «Рух» у Винниках «Шахтар» провів товариський матч з «Рухом»

У стартовому складі «оранжево-чорних» пару центральних захисників склали досвідчені Дмитро Чигринський та Ярослав Ракіцький, а за відсутності збірників наставник Маріно Пушич надав ігровий час молодим гравцям, зокрема Антону Дрозду, Денілу Кастілло й Егіналду.

У дебюті «оранжево-чорні» створили перший момент, коли Швед змістився з правого флангу в центр і пробив – м’яч влучив у стійку. Але атака донеччан тривала та призвела до результативного кутового: Невертон від лівого прапорця навісив на ближній кут воротарського, Ракіцький продовжив політ м’яча, а Кевін Келсі головою вколотив його в сітку – 0:1. Досить швидко господарі в схожому стилі відігралися: на 14-й хвилині після подачі до штрафного й скидання Руніча відзначився Богдан Слюбик. Команди діяли на зустрічних курсах, проте вже без особливої гостроти поблизу воріт. Таллес міг вивести «Рух» уперед, проте з центру карної зони пробив над поперечиною. «Гірники» ближче до завершення тайму організували непогану нагоду в позиційній атаці: Ракіцький класно закинув до штрафного, але Топалов не зміг як слід обробити пас. А за хвилину до перерви львів’яни скористалися помилкою гостей під час білд-апу, коли подарували м’яч Холоду, і той забив у порожні ворота.

Після перерви тренерський штаб «Шахтаря» зробив кілька замін і випустив на поле Івана Петряка, Олексія Кащука, Едуарда Козіка та 17-річного Віктора Цуканова. У другому таймі «гірники» більше володіли м’ячем і намагалися комбінувати на чужій половині, активно застосовуючи швидкі фланги, але пройти компактний захист господарів не виходило. А от господарі знову знайшли свій шанс після агресивного пресингу й помилки «оранжево-чорних» під час виходу з оборони – цього разу відзначився Столярчук. Одразу після пропущеного гола донеччани могли забити у відповідь: Швед обіграв захисника та перекинув воротаря – м’яч опустився на сітку, Кастілло з лінії штрафного пробив заслабко і до рук кіперу, а з ударами Кащука, Цуканова й Егіналду впорався Ледвій. 1:3 – «Шахтар» у тренувальному матчі поступається «Руху».

24 листопада о 19:00 підопічні Маріно Пушича прийматимуть «Полісся» на «Арені Львів» у 15-му турі УПЛ, а 28 листопада о 19:45 «Шахтар» в поєдинку Ліги чемпіонів зіграє з «Антверпеном» в Гамбурзі.

«Рух» (Львів) – «Шахтар» (Донецьк) – 3:1 (2:1)

0:1 Келсі (7), 1:1 Слюбик (14), 2:1 Холод (44), 3:1 Столярчук (64)

«Шахтар»: Рудько, Дрозд (Петряк, 46), Чигринський (к), Ракіцький (Козік, 46), Топалов, Кастілло, Криськів (Цуканов, 46), Швед, Егіналду (Лосенко, 84), Невертон (Кащук, 46), Келсі