U19. Шахтар – Барселона: звіт про матч

7 листопада 2023 р.

|

«Шахтар» поступається «Барселоні» в домашньому матчі Юнацької ліги УЄФА

Наставник «Шахтаря» U19 Олексій Бєлік на матч з «Барселоною» U19 обрав такий склад: місце у воротах зайняв Кравець, флангові захисники – Дрозд і Шелекета, у центрі оборони вийшли Огарков та Башмарін, в опорній зоні розташувались Бундаш і Лосенко, на флангах діяли Ющенко та Глущенко, а на вістрі атаки грали Цуканов та Сметана.

Рівний тайм, але не рахунок

Від перших хвилин тривала боротьба за ініціативу, суперники проводили обопільні атаки, і вже на 16-й хвилині «Барселона» U19 відкрила рахунок: Родрігес зіграв на перехопленні та виконав діагональну передачу на завершення до Кальдеро – 0:1. «Шахтар» U19 у відповідь створив гольовий момент після корнера, Глущенко пробив під дальню стійку. Середина тайму минула за відсутності реальних гольових моментів, суперники по черзі володіли м’ячем та не давали просунутися на ударні позиції. Наприкінці першої половини після стандартного положення «гірники» мали можливість зрівняти рахунок, але м’яч відскочив з ніг Дрозда.

Нереалізовані нагоди

На початку другої половини Олексій Бєлік використав подвійну заміну: замість Шелекети та Бундаша на поле вийшли Пушкарьов і Демченко. Відразу «оранжево-чорні» створили небезпеку біля воріт «Барселони» U19: Пушкарьов проникливою передачею вивів Цуканова до карного майданчика, той прострілював до центру, замкнути передачу не встиг Сметана. «Барселона» U19 відповіла ударом Крісто – Кравець зіграв надійно. На 50-й хвилині «гірники» не реалізували момент із серії ударів: Дрозд виконав навісну передачу на дальню стійку до Сметани, який виборов повітря та пробив головою в голкіпера, на добиванні першим опинився Демченко, знову голкіпер врятував каталонців, а з відскоку вище воріт пробив Глущенко. Чергову нагоду створили «гірники» після кутового, Ющенко отримав м’яч та вибіг на ударну позицію, спробу заблокували захисники. На 58-й хвилині «Барселона» U19 подвоїла рахунок: Родрігес здійснив спринт з власної частини поля, увірвався до штрафного «гірників» та перекинув голкіпера – 0:2. На 62-й хвилині за фол Огаркова біля карної зони арбітр призначив стандартне положення, Наварро реалізував удар зі штрафного, перекинувши стінку, – 0:3. За 2 хвилини Глущенко за грубу гру отримав пряму червону картку. На 69-й хвилині удару зі стандарту завдавав Сметана – воротар зафіксував м’яч. Наприкінці зустрічі голкіпер каталонців знову врятував свою команду після ударів Ломаги й Лосенка. 0:3 – «Шахтар» U19 поступається «Барселоні» U19.

11 листопада «Шахтар» U19 на власному полі зустрінеться з «Дніпром-1» U19, а в Юнацькій лізі УЄФА «гірники» зіграють уже після міжнародної паузи на матчі збірних – 28 листопада в Нордерштедті прийматимуть «Антверпен» U19.

«Шахтар» U19 (Донецьк) – «Барселона» U19 (Барселона) – 0:3 (0:1)