11 вересня 2023 р.

|

«Гірники» заповнили паузу в змагальному календарі спарингом

У понеділок, 11 вересня, на «Арені Львів» «Шахтар» провів товариську гру з командою «Blago-Юність» (Верхня, Івано-Франківська область).

«Гірники» очікувано мали відчутну ігрову перевагу над суперником і швидко втілили її у гол: на 11-й хвилині Егіналду на правому фланзі забрав м’яч у опонента та прострілив на дальню стійку, яку замкнув Кевін Келсі – 1:0. Донеччани продовжували створювати моменти, але збільшити рахунок вдалося лише наприкінці першого тайму. На 38-й хвилині після передачі Невертона з лівого флангу відзначився вже сам Егіналду, а за мить до перерви комбінацію Бондаренка й Криськіва ударом з центру штрафного завершив Келсі – 3:0.

У дебюті другої половини дубль оформив Егіналду: на 58-й хвилині після лонгболу Бондаренка та скидання п’ятою від Невертона (другий асист) бразилець пробив повз воротаря прикарпатців – 4:0. Тренерський штаб донеччан у середині тайму провів серію замін: до Очеретька, який вийшов раніше, на полі приєдналися Сікан, Кащук, Козік та голкіпер Пузанков, а також гравці юнацького складу Удод, Янович, Огарков і Цуканов. «Гірники» продовжували атакувати, і на 66-й хвилині Артем Бондаренко чудовим пострілом з лінії штрафного у нижній кут забив п’ятий м’яч команди. Підсумок гри підбив гол Євгена Яновича на 78-й хвилині. 6:0 – «Шахтар» у тренувальному матчі перемагає «Blago-Юність».

Нагадаємо, 16 вересня у 7-му турі УПЛ підопічні Патріка ван Леувена прийматимуть «Оболонь». А вже 19 вересня «Шахтар» стартує в Лізі чемпіонів домашнім поєдинком з «Порту» в Гамбурзі.

«Шахтар» (Донецьк) – «Blago-Юність» (Верхня) – 6:0 (3:0)

1:0 Келсі (11), 2:0 Егіналду (38), 3:0 Келсі (45), 4:0 Егіналду (58), 5:0 Бондаренко (66), 6:0 Янович (78)

«Шахтар»: Рудько (Пузанков, 63), Міроші (Огарков, 63), Ракіцький (к) (Козік, 63), Глущенко (Удод, 63), Топалов, Бондаренко, Кастілло (Цуканов, 63), Криськів (Очеретько, 46), Невертон (Кащук, 63), Егіналду (Янович, 63), Келсі (Сікан, 63)