Шахтар – Верес – 7:2

2 вересня 2023 р.

|

Жіноча команда «Шахтаря» здобула домашню перемогу в чемпіонаті України

Роман Заєв не зробив жодної заміни в стартовому складі, який тиждень тому розпочинав кубковий матч з вінницьким «ЕМС-Поділлям» (9:0).

Щаслива 13-та хвилина

Уже на першій хвилині зустрічі після удару Молодюк з лінії штрафного в дальній верхній кут голкіпер гостей врятував свої ворота. Одразу після цього шанс мала Викалюк, швидкий рейд якої лівим флангом завершився ударом у хрестовину! І все ж постійний пресинг на чужій половині поля призвів до швидкого гола На 13-й хвилині Викалюк скористалася помилкою захисту, який намагався вийти з оборони через свого голкіпера. Марія випередила воротарку і технічно перекинула м’яч через неї  1:0. Господарки доволі швидко розвинули успіх. Мохнач замкнула флангову передачу зліва від Головач, а Молодюк реалізувала вихід сам на сам із воротарем після довгої передачі зі своєї половини поля  3:0. Футболістки «Вереса» активізувалися, перейшли на гру першим номером, створили декілька небезпечних моментів. З неприємного три жовті картки для «оранжево-чорних» ще до перерви. Проте остання результативна дія в першому таймі залишилась знову за господарками: Семенюк ударом головою замкнула передачу Викалюк – 4:0.

Другий тайм – теж за «Шахтарем»

Другий тайм розпочався з удару Викалюк в каркас воріт, а на 50-й хвилині Головач, скориставшись передачею Старухіної, виконала класний  обвідний удар 5:0. Поки гості оговтувалися, «оранжево-чорні» забили вшосте: Семенюк реалізувала передачу Молодюк під час швидкого виходу три в один – 6:0Оформивши суттєвий гольовий доробок,підопічні Заєва дещо заспокоїлись, чим скористалися суперниці. Низова ударом в дальній кут реалізувала розіграш стандартного положення, а згодом Забитівська вдало зіграла на добиванні після масованої позиційної атаки 6:2. Але в гольовій перестрілці тайму останнє слово залишилось за «оранжево-чорними»Викалюк встановила остаточний рахунок матчу. 7:2 – переконлива перемога жіночої команди «Шахтаря».

Підопічні Заєва набирають 6 очок, а наступну гру проведуть 9 вересня на виїзді з «Дніпром-1».

«Шахтар» (Донецьк) – «Верес» (Рівне) – 7:2 (4:0)

1:0 Викалюк (13), 2:0 Мохнач (20), 3:0 Молодюк (22), 4:0 Семенюк (45+1), 5:0 Головач (50), 6:0 Семенюк (59), 6:1 Низова (64), 6:2 Забитівська (68), 7:2 Викалюк (84)

«Шахтар»: Устінова, Мохнач, Геник, Луцан, Масловська (Кравчук, 46), Заборовець (Янєва, 59), Старухіна, Головач (к), Семенюк (Чендей, 69), Викалюк, Молодюк