9 вересня 2023 р.

|

FCSD | Getty Images

Національна збірна України провела матч відбору на Євро-2024 зі збірною Англії

У стартовому складі «синьо-жовтих» вийшли четверо гравців «Шахтаря»: захисники Микола Матвієнко та Юхим Конопля, півзахисники Тарас Степаненко й Георгій Судаков.

Дебют поєдинку пройшов за ігрової переваги англійців, але підопічним Сергія Реброва вдалося стримати суперника – Степаненко прийняв на себе удар Сака, а потім ціною жовтої картки зупинив Меддісона, Матвієнко не дозволив відзначитися Кейну, вигравши боротьбу в повітрі. На 26-й хвилині вже українці провели чудову атаку та відкрили рахунок: Циганков заграв на правому фланзі Коноплю, «гірник» виконав простріл у центр штрафного, а Олександр Зінченко пробив Пікфорда – 1:0. Гості посилили тиск і до перерви змогли відігратися – з паса Кейна відзначився Кайл Вокер.

У другому таймі «синьо-жовті» зосередилися на обороні власних воріт, і ось уже Конопля підстрахував Бущана після гострого прострілу Гендерсона, а потім сам голкіпер урятував, перевівши в поперечину постріл Сака. Українці відповіли неточним ударом здалеку Судакова. Англійці продовжували тиснути, проте реалізувати свої моменти їм не вдавалося. На 90-й хвилині на поле вийшов ще один представник «Шахтаря» – півзахисник Єгор Назарина, для якого це був дебют за головну команду країни.

1:1 – національна збірна України грає внічию з Англією і з 7 очками посідає другу сходинку групи С.

12 вересня команда Сергія Реброва також у рамках кваліфікації на Євро-2024 зустрінеться зі збірною Італії. Гра відбудеться в Мілані та розпочнеться о 21:45.