Ладомир – Шахтар – 0:2

18 квітня 2024 р.

|

У четвертому турі другого етапу Вищої ліги жіноча команда «Шахтаря» у Володимирі грала з «Ладомиром»

Головний тренер жіночої команди «Шахтаря» Роман Заєв на поєдинок з «Ладомиром» обрав тактичну схему 3–5–2 і такий стартовий склад: у воротах – Устінова, у захисті – Геник, Кревська та Кравчук, лінія півзахисту – Старухіна, Янєва, Масловська, Мохнач і Мостова, на вістрі атаки – Викалюк і Молодюк.

Тайм у боротьбі

«Гірнички» активно розпочали зустріч, і в першій атаці Янєва після перехоплення вивела Викалюк на ударну позицію, проте останньої миті Чередниченко вибила м’яч з ніг нападниці. «Ладомир» атакував у відповідь, і відкривати рахунок ударом з близької відстані після подачі з правого кутового від Коротчук мала Аріана Чередниченко – повз ціль. На 17-й хвилині пара Старухіна – Кревська організувала чудову атаку правим флангом із завершальним ударом Мостової – над поперечиною. У наступному епізоді віч-на-віч з воротаркою виходила Викалюк, але під час обіграшу відпустила м’яч від себе, і Чередниченко у підкаті блокувала удар. Далі гра перейшла в позиційну боротьбу. Після підбирання в центральній частині Чередниченко діагоналлю знайшла Коротчук, яка обробила м’яч і пробила з-під захисниці, та Устінова парирувала на кутовий. Наприкінці тайму «оранжево-чорні» зуміли просунути м’яч в останню третину, і Молодюк після закидання від Викалюк у боротьбі прокинула голкіперку.

Гра в меншості та гол Викалюк

Друга половина розпочалася з гольової нагоди «гірничок»: Кравчук з власного штрафного навісила на Молодюк, яка, наблизившись до воріт «Ладомира», вирішила прострілити на завершення до Викалюк, але Довганик у підкаті блокувала спробу. «Шахтар» виглядав більш ініціативно й комбінував на частині поля суперника. На 55-й хвилині після розіграшу корнера справа відзначитись могла Марія Викалюк, яка першою була на м’ячі та ударом з оберту поцілила поруч зі стійкою. У наступній атаці після скидання від Молодюк із середньої відстані пробивала Мохнач – повз воріт. На 69-й хвилині Роман Заєв освіжив лінію півзахисту заміною: на поле замість Мохнач вийшла Завідова. «Шахтар» продовжив атакувати, і подвоювати перевагу, звільнившись з-під опіки, мала Юліана, проте поцілила у воротарку. За дві хвилини загострювала Викалюк – над поперечкою. На 81-й хвилині Єлизавета Молодюк за фол у центральній частині поля отримала друге попередження та покинула поле. Попри гру в меншості «оранжево-чорні» продовжили контролювати м’яч і реалізували перевагу в компенсований арбітром час: Масловська перевела м’яч на фланг Викалюк, де Марія, прибравши двох захисниць, поцілила в нижній кут воріт.

2:0 – «Шахтар» у меншості перемагає «Ладомир». У наступному турі, 24 квітня, вихованки Романа Заєва в Щасливому на «Княжій Арені» прийматимуть криворізький «Кривбас».

«Ладомир» (Володимир) – «Шахтар» (Донецьк) – 0:2 (0:1)

0:1 Молодюк (43), 0:2 Викалюк (90+3)

«Шахтар»: Устінова, Геник, Кревська, Кравчук, Масловська, Старухіна (Чендей, 83), Янєва, Мохнач (к) (Завідова, 69), Мостова, Молодюк, Викалюк

Вилучення: Молодюк (81, друге попередження)