U19. Шахтар – Зоря – 2:0

21 квітня 2024 р.

|

У 25-му турі юнацької першості України «Шахтар» U19 у Щасливому переміг однолітків із луганської «Зорі» U19

Головний тренер «Шахтаря» U19 Олексій Бєлік порівняно з попереднім матчем здійснив ротацію складу, і від перших хвилин на поле вийшли Барченко, Шелекета та Гармаш.

Тайм на зустрічних курсах

Стартові хвилини минули в обопільній боротьбі за великої кількості фолів. Далі «гірники» почали контролювати м’яч на частині поля «Зорі» U19 і першими створили гольовий момент: Гармаш з лінії штрафного бив у ближній кут – Набит парирував. Суперники діяли у високому темпі, на зустрічних курсах та в постійній боротьбі за м’яч. Гості пресингували «гірників» і після втрати м’яча швидко сідали в оборону, не даючи «оранжево-чорним» розвинути швидку атаку. На 32-й хвилині внаслідок боротьби поблизу штрафного «Зорі» U19 арбітр призначив стандартне положення, після розіграшу якого небезпечно пробивав Лосенко – голкіпер у падінні відвів загрозу. У наступному епізоді Шелекета з лівого флангу виконав націлену передачу на вбігання Гармашу, який у дотик покотив Бундашу під удар, але Василю забракло влучності.

Складна й важлива перемога

Друга половина розпочалася з контролю м’яча та комбінаційних дій «оранжево-чорних» на половині поля гостей. На 52-й хвилині Пушкарьов, отримавши передачу від Бундаша, змістився з флангу та з далеку поцілив до рук воротаря. Луганці відповіли крученим ударом Чубова зі штрафного – Барченко на місці. На 60-й хвилині «Зоря» U19 організувала швидкий контрвипад після закидання Бенедюка на Савіна, який у дотик з напівльоту пробив над поперечкою. Двома хвилинами пізніше тренерський штаб «Шахтаря» U19 здійснив подвійну заміну і випустив на поле Тютюнова та Безклейного. Луганці продовжили атакувати, й убивчий момент з близької відстані після закидання з флангу Байрука не реалізував Чубов. На 72-й хвилині «гірники» відійшли від власних воріт, відкривати рахунок після скидання Шелекети мав Ющенко, але Олександр влучив у голкіпера. На 81-й хвилині рахунок було відкрито після помилки Набита: при вибиванні м’яча він влучив у захисника, від спини якого м’яч зрикошетив у сітку воріт. У компенсований арбітром час «гірники» відзначились удруге: Цуканов закиданням знайшов Безклейного, який вбіг до карного майданчика і прострілив під удар на вільного Мица – 2:0.

2:0 – «Шахтар» U19 удома перемагає «Зорю» U19. У наступному турі 25 квітня «гірники» у Лебедині на стадіоні «ЛНЗ-Арена» гратимуть з черкаським ЛНЗ U19. Початок о 12:00.

«Шахтар» U19 (Донецьк) – «Зоря» U19 (Луганськ) – 2:0 (0:0)

1:0 Токар (81, а/г), 2:0 Миц (90+5)

«Шахтар» U19: Барченко, Шелекета, Лацабідзе, Огарков, Пушкарьов (к), Лосенко, Ющенко (Галонський, 88), Бундаш (Тютюнов, 62), Гармаш (Безклейний, 62), Цуканов, Тоіров (Миц, 78)