U19. ЛНЗ – Шахтар – 1:4

25 квітня 2024 р.

|

FCSD | LNZ

У 26-му турі юнацького чемпіонату «Шахтар» U19 у виїзному поєдинку переміг однолітків із ЛНЗ U19

Тренерський штаб «Шахтаря» U19 на поєдинок з ЛНЗ U19 обрав такий стартовий склад: у воротах – Барченко, у лінії захисту – Шелекета, Лацабідзе, Огарков і Пушкарьов, у центрі поля трикутник сформували Бундаш, Лосенко та Миц, на позиціях вінгерів діяли Тютюнов і Князєв, у центрі нападу вийшов Гармаш.

Гра розпочалась із затримкою в 50 хвилин через оголошену повітряну тривогу в Черкаській області.

Швидка перевага

Суперники розпочали на зустрічних курсах, і перший небезпечний момент створили господарі поля: Суханов зі стандарту здійснив закидання до воротарського, де першим на м’ячі після рикошету поблизу ближньої стійки опинився Італо, та йому забракло влучності. На 14-й хвилині поєдинок було призупинено на 20 хвилин через повітряну тривогу. Після поновлення гри «гірники» узяли м’яч під свій контроль та реалізували першу атаку: Лосенко протягнув м’яч з центру поля та віддав на забігання Пушкарьову, який націлено навісив на завершення Тютюнову. За три хвилини донеччани подвоїли перевагу: Гармаш з лівого корнера подав до карної зони, де Пушкарьов увірвався з-за спин опонентів замкнув подачу. ЛНЗ U19 атакував у відповідь, і скорочувати відставання міг Штефанко, але Максим після передачі з-під захисника від Італо не реалізував вихід віч-на-віч із воротарем. На 38-й хвилині «Шахтар» U19 здійснив вимушену заміну: замість Гармаша, який отримав ушкодження, на поле вийшов Демченко. Не встиг Антон зіграти й хвилини, як знову пролунала повітряна тривога – команди пішли до укриття. Після відновлення матчу «гірники» продовжили атакувати та контролювати м’яч на частині поля ЛНЗ U19, проте до кінця тайму реальної небезпечної нагоди не створили.

Результативні заміни

У другій половині «Шахтар» U19 продовжив володіти ініціативою та комбінувати на частині поля суперника. Так, на 53-й хвилині «гірники» реалізували чергову атаку: Шелекета поблизу карного майданчика перевів м’яч на протилежний фланг до Тютюнова, який у дотик головою скинув під удар Демченку. Підопічні Олександра Кирилюка атакували у відповідь і навіть зуміли відзначитися після розіграшу стандарту, але арбітр зафіксував офсайд у Мазура. На 70-й хвилині «гірники» розіграли чудову комбінацію, внаслідок якої після розрізної передачі від Демченка вихід на побачення з голкіпером реалізував Сметана. Оформлювати дубль міг Демченко, коли після закидання від Бундаша змістився з флангу, прокинув Станковича та поцілив у Дубового. Згодом господарі поля відійшли від власних воріт і в компенсований арбітром час забили гол престижу: Велігорський зіграв на перехопленні, обіграв Башмаріна та поцілив у лівий кут.

4:1 – «Шахтар» U19 переміг ЛНЗ U19.

Наступний матч команда Олексія Бєліка проведе у вівторок, 30 квітня. У перенесеному матчі 12-го туру юнацької першості «гірники» зустрічатимуться з «Чорноморцем» U19.

ЛНЗ U19 (Черкаси) – «Шахтар» U19 (Донецьк) – 1:4 (0:2)

0:1 Тютюнов (15), 0:2 Пушкарьов (18), 0:3 Демченко (53), 0:4 Сметана (70), 1:4 Велігорський (90+2)

«Шахтар» U19: Барченко, Шелекета, Лацабідзе, Огарков (Башмарін, 63), Пушкарьов (к), Лосенко, Миц (Ломага, 63), Бундаш, Гармаш (Демченко, 38), Тютюнов (Сметана, 57), Князєв (Решетніков, 58)