Переможний спаринг

12 серпня 2024 р.

|

12 серпня «Шахтар» провів контрольний матч з першоліговим ФСК «Маріуполь»

У стартовому складі «оранжево-чорних» вийшли голкіпер Кіріл Фесюн, захисники Вінісіус Тобіас, Алаа Грам, Бартол Франьїч та Іраклі Азаров, півзахисники Єгор Назарина, Антон Глущенко, Педріньйо, Егіналду, Невертон, центрфорвард Данило Сікан.

«Гірники» жваво розпочали зустріч і вже на 3-й хвилині відкрили рахунок: Азаров заграв на лівому фланзі Невертона, той навісив у район воротарського, а Педріньйо головою переправив м’яч у сітку – 1:0. Підопічні Маріно Пушича продовжували активно йти вперед і невдовзі подвоїли перевагу. На 14-й хвилині Глущенко навісив від лівого кутового, голкіпер маріупольців парирував перший удар Бартола Франьїча, але хорват сам зіграв на добиванні – 2:0. У середині тайму два чудові моменти мав Невертон: у першому епізоді він отримав пас від Педріньйо, обвів голкіпера й покотив у порожню сітку, але м’яч з лінії вибив захисник гостей, а вже в наступній атаці бразильський вінгер бив із меж штрафного, але воротар «Маріуполя» зреагував на удар. Також непогані нагоди, аби відзначитися, мали Сікан та Егіналду.

У перерві в складі донеччан відбулися три заміни: на поле вийшли голкіпер Денис Твардовський, півзахисник Кирило Сігеєв та нападник Лассіна Траоре. На старті другої половини команди обмінялися небезпечними моментами: Пуди з правого кута воротарського ледь не влучив у ближню дев’ятку, у відповідь Невертон з приблизно такої ж позиції пробив поруч із дальньою стійкою. Суперники продовжували грати на зустрічних курсах, і в одному з епізодів маріупольці були близькими до гола, але «гірників» урятувала перекладина. «Шахтар» відповів потужним ударом Назарини здалеку – голкіпер приазовців ледь упорався. Тренерський штаб «оранжево-чорних» протягом тайму провів ще кілька замін, випустивши Віктора Цуканова та Мар’яна Фарину. Шанси відзначитися мали Назарина, Фарина та Франьїч, але остаточний рахунок на 87-й хвилині встановив Лассіна Траоре: отримавши пас від Невертона, буркінійський форвард увійшов до карної зони та поклав м’яч у правий нижній кут. 3:0 – «Шахтар» перемагає «Маріуполь» у контрольному матчі.

Нагадаємо, 18 серпня в 3-му турі УПЛ «Шахтар» на виїзді гратиме з київським «Лівим Берегом». Початок о 18:00.

«Шахтар» (Донецьк) – «Маріуполь» (Маріуполь) – 3:0 (2:0)