U19. Кривбас – Шахтар – 0:3

31 серпня 2024 р.

|

У матчі 5-го туру юнацької першості «Шахтар» U19 в Кривому Розі переміг «Кривбас» U19

Порівняно з попереднім поєдинком тренерський штаб «Шахтаря» U19 у центрі захисту замінив Костюка на Гарабажія, а у воротах випустив Баглая.

Яскраве виконання штрафного удару від Дабо

«Гірники» вдало увійшли в гру і вже на 2-й хвилині повели в рахунку: Дабо взявся виконувати штрафний удар, зароблений Цукановим, і розкішним дальнім пострілом вивів «оранжево-чорних» уперед. У дебюті матчу донеччани виглядали більш ініціативно та мали відчутну перевагу в контролі м’яча, постійно загрожуючи воротам Омельченка. Ющенко мав чудові нагоди аби подвоїти рахунок після комбінаційних дій партнерів, проте опоненти змогли заблокувати його удари. Згодом криворіжці почали поступово відтісняти м’яч від власних воріт і відповідати атаками. На 25-й хвилині підопічні Прилепова організували атаку з кінцевим ударом Мулика – над поперечкою. У наступному епізоді небезпека для Баглая знову надійшла від Мулика, який наблизився до воротарського майданчика та прострілив на Мурашка, але нападник не зумів як слід пробити, вдаривши поруч зі стійкою. На 36-й хвилині після перехоплення та подальшого закидання від Шевченка ударом через себе зрівняти рахунок намагався Мурашко, однак м’яч після рикошету потрапив до Мулика, який другим темпом не зміг влучити в площину. Під завісу тайму «гірники» відповіли перспективними ударами Тютюнова (прямісінько в голкіпера) та Ющенка (поруч зі стійкою).

Сейви Баглая та дубль Ломаги

По перерві наставник «Шахтаря» U19 Олексій Бєлік здійснив подвійну заміну: на поле вийшли Костюк і Давиденко. «Гірники», як і в першій половині, доволі швидко реалізували атаку: Тютюнов наблизився до карного майданчика й віддав передачу на хід Ломазі, який першим дотиком спрямував м’яч у сітку воріт. Донеччани продовжили атакувати і збільшили перевагу після вдалої комбінації: Тютюнов віддав на вбігання Цуканову, який своєю чергою прострілив до воротарського, де Ломага завершив атаку. Після цього в складі гостей відбулися ще дві заміни, і на поле з’явилися Желіба та Сліпчук. На 65-й хвилині Костюк у карному майданчику в боротьбі збив Шевченка, за що арбітр призначив пенальті, який згодом відбив Баглай. Криворіжці у відповідь намагалися знайти підходи до воріт Баглая, контролюючи м’яч, утім донеччани, дисципліновано діючи в захисті, відводили загрозу. На 77-й хвилині команда Прилепова все ж таки вийшла на ударну позицію, проте на удар Пасічного вчасно зреагував голкіпер. Заключні хвилини минули в неспішному темпі, й рахунок залишився незмінним.

3:0 – «Шахтар» U19 здобуває п’яту перемогу поспіль і з 15 очками йде на двотижневу перерву, одноосібно очолюючи турнірну таблицю. У наступному турі 13 вересня донеччани на «Арсенал-Арені» прийматимуть львівські «Карпати» U19.

«Кривбас» U19 (Кривий Ріг) – «Шахтар» U19 (Донецьк) – 0:3 (0:1)

0:1 Дабо (2), 0:2 Ломага (47), 0:3 Ломага (63)

Нереалізований пенальті: Шевченко (67)

«Шахтар» U19: Баглай, Дрозд, Гарабажій, Огарков (к) (Костюк, 46), Галонський, Бундаш (Давиденко, 46), Ющенко (Сліпчук, 64), Тютюнов (Сметана, 86), Цуканов, Дабо (Желіба, 64), Ломага