Жіноча команда Шахтаря розгромила Атекс

10 лютого 2024 р.

|

10 лютого жіноча команда «Шахтаря» грала зі столичним «Атексом»

Спаринг тривав у форматі два тайми по 35 хвилин. Головний тренер Роман Заєв порівняно з попереднім матчем здійснив одну заміну: замість Геник на поле вийшла Старухіна.

Хет-трик Молодюк

«Гірники» одразу захопили ініціативу на полі, і вже на 3-й хвилині реалізували нагоду: Молодюк опинилася першою на підбиранні у штрафному майданчику і прошила голкіперку – 1:0. Наступні гольові моменти також вдалося реалізувати: спершу Молодюк ударом у дотик замкнула прострільну передачу Мохнач, а за дві хвилини Єлизавета завершила атаку влучним пострілом з-за меж штрафного. «Шахтар» діяв у високому темпі, постійно пресингуючи на частині поля суперника і не даючи можливості «Атексу» контратакувати. Позиційні атаки і швидкісні флангові забігання вилилися в гол на 31-й хвилині: Мостова протягнула м’яч флангом і навісила на Мохнач, яка ударом головою спрямувала м’яч у нижній кут.

Реалізовані нагоди

По перерві тренерський штаб «Шахтаря» здійснив ротацію складу, і на поле вийшли Чендей, Янєва, Завідова та Устінова. Друга половина гри розпочалася з гола Чендей, яка технічно обіграла суперницю і без проблем відправила м’яч у ворота. У наступному епізоді внаслідок боротьби в карній зоні «гірники» заробили пенальті, який не зуміла реалізувати Янєва. Незважаючи на значну перевагу, донеччанки продовжували діяти першим номером, і на 46-й хвилині Заборовець звільнилася з-під опіки та пробила із середньої відстані під поперечину. «Атекс» намагався перемістити м’яч якомога далі від своїх воріт, але створити реальної загрози їм не вдалося. На 53-й хвилині «оранжево-чорні» реалізували чергову нагоду: Мохнач протягнула м’яч по флангу та навісила до карної зони, м’яч зрізався з ноги Чендей і опинився в Янєвої, яка зіграла на добиванні. За дві хвилини Чендей розрізною передачею вивела Янєву на побачення з воротаркою, яка після обіграшу асистувала на Завідову. «Шахтар» використовував швидкісні флангові забігання та знаходив вільні зони в обороні суперника. Саме завдяки фланговим атакам «гірники» ще тричі відзначилися: спершу Янєва знайшла вільний простір для удару після передачі Мохнач, потім Старухіна скористалася помилкою захисниці, яка невдало обробила м’яч, а під завісу зустрічі Мостова асистувала на Мохнач.

Єлизавета Молодюк, нападниця:

– Гра пройшла відмінно, нам вдалося виконати настанови головного тренера. Мої голи були наслідком спільних зусиль усієї команди, яка створювала для мене можливості.

11:0 – переконлива перемога жіночої команди в другому матчі поспіль. Наступну гру підопічні Романа Заєва проведуть 17 лютого з «Маріуполем».

«Шахтар» (Донецьк) – «Атекс» (Київ) – 11:0 (4:0)

1:0 Молодюк (3), 2:0 Молодюк (7), 3:0 Молодюк (9), 4:0 Мохнач (30), 5:0 Чендей (36), 6:0 Заборовець (46), 7:0 Янєва (53), 8:0 Завідова (55), 9:0 Янєва (57), 10:0 Старухіна (65), 11:0 Мохнач (70)

«Шахтар»: Клімова (Устінова, 36), Мохнач, Кревська (Геник, 50), Луцан, Мостова, Масловська, Заборовець, Старухіна, Кравчук (Янєва, 36), Молодюк (Чендей, 36), Викалюк (Завідова, 36)