30 січня 2024 р.

|

FCSD | CBF

Новачок «гірників» допоміг збірній здобути важливу перемогу

Півзахисник «Шахтаря» Марлон Гомес у складі збірної Бразилії U23 взяв участь у матчі 3-го туру групового етапу Передолімпійського турніру зі збірною Еквадору U23. Як і у двох попередніх поєдинках, Марлон Гомес вийшов зі стартових хвилин та відіграв без заміни.

Перший тайм минув у рівній боротьбі без особливо гострих моментів, а по перерві еквадорці завдяки удару здалеку й рикошету відкрили рахунок. Проте на 65-й хвилині бразильці відігралися, а забив саме новачок «гірників»: Ендрік виконав простріл з лівої сторони штрафного, а Марлон Гомес з кількох метрів переправив м’яч у сітку – це перший гол півзахисника за олімпійську команду. На 75-й хвилині Габріель Пірані приніс «селесао» перемогу – 2:1.

Після трьох зіграних матчів Бразилія U23 має 9 очок і лідирує в групі, забезпечивши собі місце в наступному відбірковому раунді. В останньому турі бразильці зустрінуться зі збірною Венесуели U23, за яку виступає ще один гравець «Шахтаря» Кевін Келсі (відзначився забитим м’ячем у поєдинку другого туру з Еквадором). Венесуельці в разі перемоги також потраплять до фінальної стадії кваліфікації на Олімпійські ігри – 2024.