Шахтар U19: перші спаринги літнього міжсезоння

5 липня 2024 р.

|

5 та 6 липня юнацька команда «Шахтаря» U19 зіграла перші спаринги літнього міжсезоння з «Колосом-2» та «Колосом» U19

«Шахтар» U19 готується до нового сезону на базі Академії в Щасливому в режимі дворазових тренувань. Наразі тренувальний процес зосереджений на покращенні фізичних кондицій футболістів.

Програма літніх зборів включає проведення контрольних матчів, під час яких тренерський штаб «Шахтаря» U19 рівномірно розподіляє ігровий час, використовуючи широку ротацію складу, що дозволить усім футболістам отримати ігрову практику та у найкращій формі розпочати новий сезон.

«Шахтар» U19 (Донецьк) – «Колос-2» (Ковалівка) – 1:2 (0:2)

«Колос» U19 впевнено ввійшов у гру і вже в дебюті повів у рахунку, коли Шевчук зреагував на осічку партнера та, зігравши на підхопленні, закрутив у лівий кут – 0:1. Донеччани відповіли нагодами: спершу Сметана пробив над поперечкою, а пізніше Ющенко цілив у ближній кут (воротар парирував). На екваторі тайму «гірники» взяли м’яч під свій контроль і були ініціативнішими, комбінуючи поблизу карного майданчика суперника, проте до реальної гольової нагоди не дійшло. А «Колос-2» реалізував свій момент: Недоля навісив до воротарського, де Дитятьєв ударом головою вразив площину воріт. Другу половину активніше розпочали «гірники», але до небезпечних нагод не дійшло. Натомість гості поступово перехоплювали ініціативу, безрезультатно намагаючись розхитати захист донеччан. Витримавши тиск, «оранжево-чорні» розігнали результативний швидкий випад на 81-й хвилині, коли Тютюнов отримав закидання з глибини, розхитав опонента й потужним ударом звів відставання до мінімуму – 1:2.

Голи: 0:1 Шевчук (6), 0:2 Дитятьєв (37), 1:2 Тютюнов (81)

«Шахтар» U19: Барченко (Недозимований, 46), Решетніков (Шелекета, 46), Гарабажій (Башмарін, 46), Удод (к) (Данковський, 46), Галонський (Сліпчук, 46), Янович (Костриця, 46), Ющенко (Петрук, 46; Желіба, 71), Бундаш (Давиденко, 46; Гончар, 71), Безклейний (Ломага, 46), Сметана (Тютюнов, 46), Трифаненко (Миц, 46; Шакун, 71)

«Шахтар» U19 (Донецьк) – «Колос» U19 (Ковалівка) – 4:0 (1:0)

«Гірники» від перших хвилин взяли м’яч під контроль і володіли територіальною перевагою. Уже на 5-й хвилині після націленої передачі з правого флангу Тютюнов вийшов на ударну позицію та лучив у нижній кут – голкіпер з труднощами парирував. Наступна атака донеччан виявилася результативною: Миц вбіг за спини опонентів і замкнув прострільну передачу – 1:0. Петрук міг подвоїти перевагу, вийшовши віч-на-віч з голкіпером після передачі Тютюнова, але не влучив у ворота. «Колос» U19 намагався створити небезпечний момент, але надійні захисники «Шахтаря» U19 не дозволили вийти на ударну позицію. У другій половині малюнок гри не змінився, та дії «гірників» були більш вдалими: продовжили атакувати і подвоїли рахунок зусиллями Ломаги – 2:0. Загрози воротам суперника призвели до третього взяття воріт після удару Сметани. Заключний відрізок поєдинку минув під контролем «оранжево-чорних», і після чергової атаки знову відзначився Ломага й установив остаточний рахунок.

Голи: 1:0 Миц (9), 2:0 Ломага (54), 3:0 Сметана (65), 4:0 Ломага (81)

«Шахтар» U19: Недозимований (Чудаса, 76), Шелекета (Решетніков, 46), Башмарін (к), Гарабажій, Стрельчук (Галонський, 46), Бундаш (Костриця, 46), Миц (Желіба, 46), Давиденко (Гончар, 46), Сліпчук (Ломага, 46), Тютюнов (Сметана, 46), Петрук (Шакун, 46)