Кривбас – Шахтар: звіт про матч

25 травня 2024 р.

|

У 10-му турі другого етапу Вищої ліги жіноча команда «Шахтаря» на виїзді грала з «Кривбасом»

Головний тренер жіночої команди «Шахтаря» Роман Заєв на завершальний поєдинок сезону з «Кривбасом» обрав тактичну схему 3–5–2 і такий стартовий склад: у воротах – Клімова, у захисті – Кравчук, Заборовець і Кревська, лінія півзахисту – Янєва, Старухіна, Завідова, Масловська та Мостова, на вістрі атаки – Викалюк і Чендей.

Гра на зустрічних курсах

У дебюті суперники не форсували події та вели обопільну боротьбу на кожній ділянці поля. Проте першими гольовий момент створили господарки поля. Козішкурт з гострого кута цілила у дальній кут, Клімова парирувала, на підбиранні першою зіграла Колодій, обійшла Кревську та пробила в стійку. Далі команди діяли обережно, рідко наближаючись до ударних позицій. На 28-й хвилині поєдинок було призупинено на 40 хвилин через повітряну тривогу в Дніпропетровській області. Коли гру було поновлено, активніше розпочали донеччанки. Після закидання Заборовець віч-на-віч виходила Викалюк, але Келюшик вчасно наблизилась до нападниці й відвела загрозу від воріт. «Кривбас» відповів своїм моментом після розіграшу кутового, коли Даяна Семків виборола повітря та головою небезпечно вдарила – над поперечкою. Наприкінці тайму «гірнички» розвинули перспективну швидкісну атаку лівим флангом з подальшим прострілом до воротарського, проте до завершального удару справа не дійшла.

Останній тайм сезону

Друга половина розпочалася з позиційної боротьби та запам’яталася небезпечним проходом Козішкурт, яка, наблизившись до Клімової, пробила поруч зі стійкою. «Кривбас» поступово захоплював ініціативу, і на 68-й хвилині воротам знову загрожувала Козішкурт – Клімова не без проблем перевела м’яч на кутовий. Після стандарту в карному майданчику від легкого контакту з Завідовою Козішкурт впала, і арбітриня вказала на одинадцятиметровий, який холоднокровно реалізувала Клімутіна. Господарки поля продовжили атакувати, високо пресингувати і подвоїли перевагу: Тян скористалась обрізкою Кревської, вийшла на побачення з воротаркою та влучила у стійку, Віолета швидко зреагувала на рикошет і з другої спроби вразила площину воріт. Після цього знову пролунала повітряна тривога, футболістки спрямували до укриття. Повернувшись на поле, «оранжево-чорні» намагались скоротити відставання: Старухіна розрізною передачею вивела Викалюк на ударну позицію, проте Марії забракло влучності. Заключні хвилини минули за територіальної переваги «гірничок», та рахунок залишився незмінним.

0:2 – жіноча команда «Шахтаря» в останній грі сезону поступається «Кривбасу».

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Шахтар» (Донецьк) – 2:0 (0:0)