Шахтар – Ладомир – 2:0

8 травня 2024 р.

|

У перенесеному матчі 9-го туру другого етапу Вищої ліги жіноча команда «Шахтаря» в Щасливому грала з «Ладомиром»

У стартовому складі донеччанок порівняно з попереднім поєдинком відбулися зміни: у півзахист замість Янєвої вийшла Чендей, на позиції правої вінгерки замість Викалюк діяла Завідова.

Гол Молодюк

Дебют поєдинку минув на зустрічних курсах та запам’ятався небезпечним фланговим прострілом Гірин до воротарського на завершення Коноваловій, але Софія не зуміла підлаштуватися під удар. «Шахтар» відповів високим пресингом та потужним пострілом Заборовець з-за меж карної зони – над ціллю. За декілька хвилин чудову нагоду відзначитися мала Молодюк, коли після обіграшу в дотик з Чендей змістилася з флангу до штрафного й поцілила в голкіперку. «Гірнички» поступово захоплювали ініціативу, більше контролювали м’яч на частині поля «Ладомира» та відкрили рахунок на 28-й хвилині: Чендей з глибини віддала на Молодюк, яка на швидкості відірвалась від опоненток і реалізувала вихід віч-на-віч – 1:0. Далі гра перейшла до обопільної боротьби в центральній частині поля за невеликої переваги донеччанок. Особливо небезпечними для воріт Новікової були дії Молодюк, яка постійно пресингувала та віддавала партнеркам проникливі передачі, але подвоїти перевагу до перерви не вдалось.

Успішні комбінаційні дії «Шахтаря»

Друга половина розпочалася з гольового моменту «Шахтаря»: Чендей пасом урозріз віддала на забігання Молодюк, яка вийшла на оперативний простір і завдала щільного удару – Новікова перевела м’яч на кутовий. «Ладмир» одразу відповів небезпечним пострілом Коротчук під стійку воріт – Клімова грає надійно. Гості виглядали більш ініціативно, намагаючись якомога швидше зрівняти рахунок. Так, на 57-й хвилині, опинившись без опіки, з-за меж карного майданчика за сантиметри від стійки пробила Гірин. Двома хвилинами пізніше після діагонального переведення від Ігнатенко з близької відстані прострілювала Коротчук – Клімова відвела загрозу. Згодом «гірнички» відійшли від власних воріт і розігнали швидку атаку правим флангом: Заборовець проникливою передачею вивела Молодюк на побачення з голкіперкою, проте Єлизавета не зуміла реалізувати нагоду. На 72-й хвилині тренерський штаб «Шахтаря» здійснив єдину заміну, посиливши лінію півзахисту: замість Масловської на поле вийшла Янєва. У наступній атаці «оранжево-чорні» подвоїли перевагу: Чендей виконала діагональну передачу до карного майданчика на Молодюк, яка обробила м’яч і віддала на завершення Старухіній – 2:0. «Шахтар» продовжив пресингувати й на 88-й хвилині, після перехоплення в центральній частині поля Старухіна пасом урозріз вивела Молодюк віч-на-віч, але воротарка швидко зблизилася до нападниці та відвела загрозу від воріт. Заключні хвилини минули в неспішному темпі під контролем донеччанок.

2:0 – «Шахтар» удома переміг володимирський «Ладомир».

Наступний поєдинок команда Романа Заєва проведе 13 травня. У 8-му турі другого етапу Вищої ліги «гірнички» на «Княжій Арені» прийматимуть «Металіст 1925».

«Шахтар» (Донецьк) – «Ладомир» (Володимир) – 2:0 (1:0)

1:0 Молодюк (28), 2:0 Старухіна (76)

«Шахтар»: Клімова, Кравчук, Кревська, Масловська (Янєва, 72), Старухіна, Завідова, Геник, Чендей, Молодюк (к), Заборовець, Мостова