11 жовтня 2024 р.

|

FCSD | Getty Images

У 3-му турі групового етапу Ліги націй УЄФА збірна України приймала збірну Грузії

У стартовому складі «синьо-жовтих» вийшли троє гравців «Шахтаря»: капітан Микола Матвієнко на лівому фланзі оборони, правий захисник Юхим Конопля та півзахисник Георгій Судаков.

Перший небезпечний момент у матчі мав саме Судаков: обробивши простріл Гуцуляка в центрі штрафного, Георгій бив у дальній кут, але мʼяч пройшов за сантиметри від стійки. Непогані нагоди були в Таловєрова (головою пробив над воротами) та Мудрика (удар повз ціль). Ігрову перевагу українці змогли реалізувати на 35-й хвилині: Судаков відібрав мʼяч у суперника на лівому фланзі, Михайло Мудрик підтримав партнера, пройшов ближче до центру і влучно пробив у ближній кут – 1:0. Слідом підопічні Сергія Реброва могли розвинути успіх, коли з навісу Судакова головою бив Шапаренко, проте трохи не поцілив у площину. Кілька можливостей під завершення тайму мали й грузини, утім господарів виручав Трубін.

На старті другої половини команди обмінялися гострими моментами Мікаутадзе (поруч зі стійкою) та Мудрика (сейв Мамардашвілі). У подальшому гості більше володіли мʼячем, але оборона «синьо-жовтих» діяла організовано та надійно і не залишала опоненту простору для небезпечних атак. Трубін лише раз по-справжньому вступив у гру, взявши дальній удар Гвелесіані. На 75-й хвилині на полі зʼявився ще один «гірник» – Олександр Зубков. Грузини не полишали спроб урятуватися, а на 90-й хвилині навіть забили, проте арбітр скасував гол через офсайд. У компенсований час на заміну вийшов півзахисник «Шахтаря» Дмитро Криськів, для якого цей дебют у складі національної збірної в підсумку вийшов переможним. 1:0 – Україна виграє у Грузії.

14 жовтня в поєдинку 4-го туру групового етапу Ліги націй УЄФА українці у Вроцлаві прийматимуть збірну Чехії. Початок о 21:45 за київським часом.