Полісся – Шахтар – 1:4

16 жовтня 2024 р.

|

У 9-му турі Вищої ліги жіноча команда «Шахтаря» на виїзді зустрічалася з житомирським «Поліссям»

У стартовому складі жіночої команди «Шахтаря» порівняно з попереднім поєдинком відбулася одна заміна: замість дискваліфікованої Геник на поле вийшла Мироненко.

Вдалий старт із голами Чайки та Вегерич

Донеччанки впевнено
ввійшли в гру і швидко повели в рахунку, реалізувавши першу гольову нагоду: Викалюк зіграла на перехопленні, увірвалася з флангу в карний майданчик і віддала на завершення Чайці, яка ударом у дотик вивела команду вперед. Небагато часу знадобилося «Шахтарю», аби подвоїти перевагу: Мироненко прострілила з флангу до воротарського, де Розлуцька не змогла вибити м’яч, і після удару Викалюк у стійку він відскочив до Чайки, яка влучним ударом уразила ворота. У наступному епізоді Заборовець ідеальною передачею вивела на оперативний простір Викалюк, яка вбігла в карний майданчик і віддала під завершальний удар Вегерич. Тренерський штаб житомирянок відреагував на перебіг подій подвійною заміною: замість Чувилки та Яремчук на поле вийшли Бордюг і Логвінова. «Полісся» час від часу створювало напівмоменти біля воріт Устінової, але завдяки дисциплінованому захисту «гірничок» до результативного удару справа не дійшла. На 34-й хвилині Бордюг мала шанс скоротити відставання, проте з близької відстані поцілила в голкіперку. До кінця першого тайму гра здебільшого проходила в центральній частині поля.

Тайм на зустрічних курсах

Друга половина розпочалася на зустрічних курсах, де дії донеччанок виявилися вдалішими, і на 54-й хвилині Мироненко збільшила перевагу, завдавши яскравого удару з напівкола у дев’ятку. На 61-й хвилині тренерський штаб «гірничок» здійснив подвійну заміну: замість Мостової та Мироненко на поле вийшли Головач і Котовець. Незабаром Чайка була близька до хет-трика, але не змогла правильно підлаштуватися під удар, і м’яч зрізався з ноги. На 69-й хвилині житомирянки скоротили відставання після прямого удару Тріль зі стандарту та подальшого добивання від Азізової. У наступному епізоді воротам Устінової ударом здалеку знову загрожувала Тріль – над поперечкою. Наприкінці зустрічі команди обмінялися гольовими нагодами: спочатку Мущенська щільним ударом з-за меж карного майданчика загрожувала воротам Устінової, а пізніше Заборовець, пробивши зі штрафного через стінку, поцілила в поперечку.

4:1 – «Шахтар» здобуває перемогу у виїзному матчі з «Поліссям». Наступний поєдинок команда Романа Заєва проведе після двотижневої міжнародної паузи 2 листопада з «Металістом 1925». Зустріч на «Арсенал-Арені» транслюватиметься на
офіційному YouTube-каналі «Шахтаря».

«Полісся» (Житомир) – «Шахтар» (Донецьк) – 1:4 (0:3)

Голи: 0:1 Чайка (3), 0:2 Чайка (12), 0:3 Вегерич (19), 0:4 Мироненко (54), 1:4 Азізова (69)

«Шахтар»: Устінова, Кравчук (Сікорська, 76), Вегерич (Чендей, 76), Мохнач (к), Мироненко (Головач, 61), Старухіна, Заборовець, Мостова (Котовець, 61), Луцан, Чайка, Викалюк (Завідова, 82)