ЕМС-Поділля – Шахтар – 0:1

2 жовтня 2024 р.

|

У 7-му турі Вищої ліги жіноча команда «Шахтаря» у Вінниці грала з «ЕМС-Поділлям»

Порівняно з попереднім поєдинком тренерський штаб «гірничок» здійснив три зміни в стартовому складі: у лінії півзахисту замість Сікорської, Луцан і Вегерич вийшли Заборовець, Чайка та Ляхович.

Безгольовий тайм

Донеччанки зі старту взяли високий темп і притисли вінничанок у карному майданчику, виграючи всю боротьбу. Перші гольові нагоди вдалося створити після розіграшу кутових: спершу Заборовець ударом головою замикала подачу Мохнач, але влучила прямо в голкіперку, а вже за хвилину Чайка виграла верхову боротьбу та пробила поруч зі стійкою. Господарки поля будували гру від оборони та сподівалися на швидкі контратаки, тоді як «оранжево-чорні» контролювали м’яч біля карного майданчика суперниць, але небезпечних моментів бракувало. На 35-й хвилині Чайка могла відкрити рахунок після помилки Чубак, але не зуміла як слід ударити, і Савінова в останній момент вибила м’яч від воріт. Ближче до завершення тайму «гірнички» додали у швидкості, та після того, як Чайка змістилася з флангу до центру, стягнувши на себе захисниць, воротам Чубак з напівкола загрожувала Старухіна.

Гра в більшості та вдала розв’язка

По перерві наставник жіночої команди «Шахтаря» Роман Заєв використав заміну: замість Мироненко на поле вийшла Вегерич. У другій половині малюнок гри зберігся, «гірнички» продовжували контролювати м’яч на половині господарок, постійно атакуючи. На 54-й хвилині гострота біля воріт Чубак виникла після подачі на дальню стійку від Мохнач, але партнерки не встигли відреагувати. Згодом вінничанкам вдалося відсунути м’яч від власних воріт. На 71-й хвилині «гірнички» почали грати в більшості: Савінова поблизу карного майданчика збила Викалюк, отримала друге попередження і була вилучена, залишивши команду в меншості. Після цього тренерський штаб «Шахтаря» посилив атаку: замість Ляхович на поле вийшла Чендей. За хвилину заміна ледь не спрацювала, коли нападниця з близької відстані не змогла замкнути простріл Вегерич. На 75-й хвилині Викалюк знову стягнула на себе опонентку, спричинивши друге попередження для Новак, і «гірнички» отримали ще більшу чисельну перевагу. Донеччанки щосили комбінували та шукали шляхи до воріт Чубак і зрештою домоглися свого: на 90-й хвилині Чендей головою влучно замкнула подачу Мохнач.

1:0 – жіноча команда «Шахтаря» у виїзному матчі перемагає «ЕМС-Поділля». Наступну зустріч колектив Романа Заєва проведе 9 жовтня. У 8-му турі Вищої ліги донеччанки на «Арсенал-Арені» прийматимуть уманських «Пантер». Пряма трансляція – на офіційному YouTube-каналі «Шахтаря».

«ЕМС-Поділля» (Вінниця) – «Шахтар» (Донецьк) – 0:1 (0:0)