|

У 8-му турі Вищої ліги жіноча команда «Шахтаря» на «Арсенал-Арені» прийматиме «Пантер»

9 жовтня, Щасливе, «Арсенал-Арена», 11:00
Пряма трансляція – на офіційному YouTube-каналі «Шахтаря»

«Гірнички» підходять до поєдинку з «Пантерами» в піднесеному настрої, оскільки минулого тижня здобули виїзну перемогу над «ЕМС-Поділлям» (1:0), що дозволило команді піднятися на 6-те місце в турнірній таблиці (7 очок, 2 перемоги, 1 нічия та 3 поразки). Підготовка до гри проходила в режимі тижневого циклу тренувань на базі Академії в Щасливому.

Тетяна Котовець, захисниця:

– Налаштовуємося лише на позитивний результат, розуміючи, що кожен заліковий бал дуже важливий. «Пантери» – непростий суперник, який демонструє агресивний стиль гри. Турнірне становище обох команд зобов’язує віддавати всі сили на полі, тому працюватимемо на максимум і очікуємо цікавого та складного протистояння.

У минулому сезоні команда Юрія Деренюка набрала 4 очки та завершила чемпіонат на 11-й позиції, уникнувши вильоту з Вищої ліги завдяки перемозі над «Минаєм» (7:0) у перехідних матчах.

До нового сезону «Пантери» готувалися в Умані, провівши спаринги з «Кривбасом» (1:1, 1:2), «Жайвором» (11:0) та «Колосом» (1:6). Влітку до складу команди приєдналися Аліна Свергун, Любов Цілуванська та Поліна Позднікова.

На старті сезону «Пантери» вже перевершили свої торішні досягнення: після 5 зіграних матчів мають 6 очок (2 перемоги та 3 поразки, різниця м’ячів: 6–19) і посідають 7-му сходинку в турнірній таблиці. У попередніх матчах уманки розгромно поступилися «Колосу» (0:9) і «Ладомиру» (1:6) та здобули перемогу над «Оболонню» (3:0). У Кубку України «Пантери» припинили боротьбу в попередньому етапі розіграшу, поступившись «Поліссю» (1:3).

Історія протистоянь між «Шахтарем» і «Пантерами» у Вищій лізі налічує 3 поєдинки, які завершувалися перемогою донеччанок (різниця м’ячів: 22–1).

16 вересня 2023 року суперниці зустрілися на «Арсенал-Арені» в Щасливому. Стартові хвилини минули в рівній боротьбі, де «гірнички» виявилися успішнішими й повели в рахунку на 17-й хвилині: Луцан виграла верхову боротьбу та ударом головою замкнула подачу з кутового. Наприкінці першого тайму відзначилася Молодюк, яка прийняла м’яч на лінії штрафного, змістилась праворуч і завдала точного удару. У другому таймі малюнок гри не змінився: «гірнички» продовжували володіти ініціативою і реалізували свої моменти завдяки хет-трику Викалюк та дублю Головач. 7:0 – впевнена перемога донеччанок.