Шахтар – Пантери – 6:0

9 жовтня 2024 р.

|

У 8-му турі Вищої ліги жіноча команда «Шахтаря» на «Арсенал-Арені» приймала «Пантер»

Наставник жіночої команди «Шахтаря» Роман Заєв на гру з «Пантерами» обрав тактичну схему 3–5–2 і такий стартовий склад: у воротах – Устінова, у захисті – Кравчук, Геник і Сікорська, лінія півзахисту – Мохнач, Мостова, Заборовець, Старухіна та Вегерич, на вістрі атаки – Викалюк і Чайка.

Активний старт з обопільними нагодами

Суперниці активно розпочали зустріч і вже в дебюті обмінялися гольовими нагодами: спершу Викалюк не змогла реалізувати свій шанс, а згодом Білокур не замкнула простріл з флангу. Згодом окреслилася ініціатива донеччанок, і на 12-й хвилині рахунок було відкрито: Викалюк була збита в карному майданчику, за що арбітриня призначила пенальті, який Марія впевнено реалізувала ударом у лівий кут. «Гірнички» продовжували комбінувати біля карного майданчика «Пантер», але до реальних гольових моментів справа не доходила. Уманки намагалися відповідати своїми атаками й ближче до завершення тайму застосували високий пресинг, але «гірнички» зуміли організувати швидкий контрвипад, який завершився результативним ударом: Устінова подала до центрального кола, де Старухіна пропустила м’яч, а Викалюк підхопила його й у дотик віддала на хід Мохнач, яка на швидкості увірвалась до карного майданчика та прошила голкіперку – 2:0.

Результативне повернення Головач

По перерві «Шахтар» змінив тактичну схему та здійснив потрійну заміну: замість Вегерич, Кравчук і Мостової на поле вийшли Котовець, Масловська й Луцан. Початок другої половини був успішним для «гірничок»: Мохнач протягнула м’яч правим флангом і прострілила до воротарського, де вдало на добиванні зіграла Чайка. «Оранжево-чорні» не збавили темпу, перекриваючи вільні зони й не даючи «Пантерам» атакувати. На 62-й хвилині дублем відзначилася Викалюк, яка першою опинилася на підбиранні після невдалого виносу Герасименко й перекинула воротарку. Незабаром на поле після тривалого відновлення повернулася капітанка Головач, яка замінила Викалюк. Донеччанки продовжували домінувати, і після комбінації поблизу напівкола Завідова, опинившись без опіки, збільшила перевагу команди. Крапку в матчі поставила Головач, яка з близької відстані вразила площину воріт.

6:0 – «Шахтар» упевнено перемагає «Пантер». У наступному турі 16 жовтня вихованки Романа Заєва на виїзді зустрічатимуться з житомирським «Поліссям».

«Шахтар» (Донецьк) – «Пантери» (Умань) – 6:0 (2:0)

1:0 Викалюк (12, пен.), 2:0 Мохнач (41), 3:0 Чайка (46), 4:0 Викалюк (62), 5:0 Завідова (76), 6:0 Головач (90+5)

«Шахтар»: Устінова, Кравчук (Луцан, 46), Вегерич (Масловська, 46), Мохнач (к), Старухіна, Геник, Заборовець, Сікорська (Завідова, 65), Мостова (Котовець, 46), Чайка, Викалюк (Головач, 71)