Хет-трик Бондаренка

14 вересня 2024 р.

|

У 6-му турі УПЛ «Шахтар» у Львові приймав «Карпати»

Головний тренер «гірників» Маріно Пушич обрав на гру такий стартовий склад: Різник – у воротах, у центрі оборони вийшли Бондар та Франьїч, на флангах – Вінісіус Тобіас та Педро Енріке, у середині поля діяли Криськів, Бондаренко та Судаков, на позиціях вінгерів грали Зубков та Кевін, а центрфорварда – Сікан.

Перший символічний удар по м’ячу завдав захисник України, боєць 1-го окремого батальйону морської піхоти Роман Ковалюк. Він став на захист нашої країни від початку повномасштабного вторгнення, тримав оборону Миколаєва, а потім перебував на Авдіївському напрямку, де зазнав важкого поранення. Дякуємо героєві!

Видовищна перша половина й 4 голи «гірників»

Команди від стартових хвилин грали у відкритий футбол і вже в дебюті створили кілька небезпечних моментів. Спочатку Різник виручив після удару Мірошніченка зі штрафного та добивання Адамюка, у відповідь Судаков із гострого кута влучив у дальню штангу, а удар Бондаренка парирував голкіпер. По такій грі голи не змусили себе довго чекати. На 21-й хвилині Кевін технічно перевів м’яч праворуч на Олександра Зубкова, який прибрав захисника та поцілив у ближню дев’ятку – 1:0. Утім львів’яни вже за 4 хвилини відігралися – Підлепенець відзначився після кутового. Але надалі забивали лише «оранжево-чорні». На 29-й хвилині Артем Бондаренко вивів донеччан уперед: обігрався із Зубковим та пробив, а м’яч з рикошетом від захисника влетів у сітку – 2:1. Одразу ж міг розвинути успіх Судаков, але пробив над поперечино. Довести справу до розгрому «гірникам» вдалося під завершення першого тайму. На 39-й хвилині Криськів знайшов у штрафному Артема Бондаренка, який ударом у правий кут оформив дубль – 3:1. А на 42-й Данило Сікан з навісу Вінісіуса Тобіаса головою влучно пробив з лінії воротарського. 4:1 – упевнена перевага підопічних Маріно Пушича до перерви.

Гра під контролем і третій гол Бондаренка

Від початку другого тайму «Шахтар» продовжив грати з позиції сили і створювати моменти біля воріт львів’ян. З дальнім пострілом Вінісіуса Тобіаса не без проблем впорався Кемкін, удар Кевіна пройшов за сантиметри від стійки. А на 65-й хвилині м’яч уп’яте побував у сітці номінальних гостей: Судаков покотив до штрафного, Сікан дотепно пропустив, і Артем Бондаренко перекинув воротаря та оформив хет-трик – 5:1. Лише після цього гра трохи заспокоїлася, а тренерський штаб «гірників» освіжив команду замінами: ще раніше на полі з’явилися Степаненко та Педріньйо, після гола вийшли Егіналду й Траоре, а на заключний відрізок – Марлон Гомес. Щоправда, львів’яни знайшли сили, аби трохи скоротити відставання: на 83-й хвилині після флангового прострілу забив Чачуа. Останнє слово міг сказати Егіналду, проте його гол не зарахували через офсайд.

5:2 – «Шахтар» у яскравому стилі перемагає «Карпати» і готується до старту в Лізі чемпіонів УЄФА.

18 вересня в першому турі основного етапу команда Маріно Пушича зустрінеться на виїзді з італійською «Болоньєю». Гра почнеться о 19:45 за київським часом.

«Шахтар» (Донецьк) – «Карпати» (Львів) – 5:2 (1:1)

Львів, «Арена Львів», 1 319 глядачів

Голи: 1:0 Зубков (21), 1:1 Підлепенець (25), 2:1 Бондаренко (29), 3:1 Бондаренко (39), 4:1 Сікан (42), 5:1 Бондаренко (65), 5:2 Чачуа (83)

«Шахтар»: Різник, Вінісіус, Бондар, Франьїч, Педро Енріке, Криськів (Степаненко, 57), Бондаренко, Судаков (Марлон Гомес, 80), Зубков (к) (Педріньйо, 57), Кевін (Егіналду, 67), Сікан (Траоре, 67)