Президенте, з днем народження!

21 вересня 2024 р.

|

21 вересня день народження відзначає президент ФК «Шахтар» Рінат Ахметов. Йому виповнилося 58 років

Залишатися амбітними та йти до найвищих цілей за найскладніших обставин, долати будь-які виклики й у цій боротьбі ставати тільки сильнішими – ці риси є спільними в «Шахтаря» та його президента. Рінат Ахметов привчив клуб ніколи не здаватися та не опускати руки, а віддано й наполегливо працювати на перемогу та завжди вірити в підсумковий успіх.

Результати такого підходу – 38 виграних трофеїв за 27 років президентства Ріната Ахметова. У цей час «Шахтар» 15 разів ставав чемпіоном України, здобув 13 національних Кубків та 9 Суперкубків України, був переможцем Кубка УЄФА. Команда є постійним учасником найпрестижнішого клубного турніру Європи – Ліги чемпіонів. Своїми виступами на футбольному полі та активною соціальною діяльністю поза ним ФК «Шахтар» заслужив собі ім’я та бездоганну репутацію у спортивному світі.

Президент не раз наголошував, що особливими для нього стали два чемпіонські титули, здобуті після початку повномасштабної війни. Але найціннішими будуть золоті медалі, які «Шахтар» святкуватиме зі своїми вболівальниками після перемоги України та повернення справедливого миру на українську землю.

Шановний Рінате Леонідовичу, бажаємо Вам, щоб ці мрії здійснилися якнайшвидше, щоб мир та процвітання запанували в Україні, щоб Ви разом з мільйонами вільних і щасливих українців могли знову насолоджуватися яскравою грою та новими перемогами й досягненнями «Шахтаря»!