U19. Шахтар – Оболонь: дивіться матч онлайн

22 вересня 2024 р.

|

У 7-му турі юнацької першості «Шахтар» U19 прийматиме однолітків з «Оболоні» U19

23 вересня, Щасливе, «Арсенал-Арена», 12:00
Пряма трансляція – на офіційному YouTube-каналі «Шахтаря»

«Шахтар» U19 успішно розпочав сезон, здобувши перемоги у всіх 6 матчах (18 очок, різниця м’ячів: 19–3). Наразі безпрограшна серія донеччан триває 8 поєдинків. У попередніх турах «оранжево-чорні» здолали «Карпати» U19 (2:1), «Кривбас» U19 (3:0) та «Олександрію» U19 (3:1). Найкращий бомбардир – Олександр Ломага (6 голів у 7 матчах).

Цього тижня підопічні Олексія Бєліка вдало стартували в Юнацькій лізі УЄФА, перемігши на виїзді італійську «Болонью» U19 (4:3). Після повернення в Україну команда мала лише 2 дні на підготовку до зустрічі з київською «Оболонню» U19.

Суперник

Минулого сезону «пивовари» набрали 20 очок і завершили змагання на 15-му місці турнірної таблиці (4 перемоги, 8 нічиїх та 18 поразок). Найкращим бомбардиром став Тарас Лях (8 голів у 26 матчах).

Підготовку до нового сезону «Оболонь» U19 розпочала 17 червня на навчально-тренувальній базі в Бучі, маючи насичену програму спарингів (1 перемога, 3 нічиї та 4 поразки). Сезон-2024/25 колектив Євгенія Лозінського розпочав доволі неоднозначно. Після 6 зіграних турів з 7 очками команда посідає 12-ту сходинку чемпіонату. У попередніх матчах «пивовари» поступилися «Поліссю» U19 (0:1) і «Зорі» U19 (2:4) та перемогли «Олександрію» U19 (2:1).

Історія взаємин

У 2 попередніх зустрічах юнацької першості «гірники» перемогли в першому матчі, а в другому сильнішими виявилися «пивовари».

Попередня зустріч

29 березня суперники зійшлися на НТБ «Оболонь» у Бучі. Зі старту «гірники» контролювали м’яч, граючи першим номером, тоді як «біло-зелені» перекривали зони та загрожували здебільшого зі стандартів. На 31-й хвилині Ющенко подав зі штрафного, і Лосенко забив, але гол скасували через офсайд. Наприкінці першого тайму Козлов перехопив м’яч і асистував Ляху, який потужним ударом вивів «Оболонь» U19 уперед. У другому таймі Сметана з кутового навісив на Лосенка, Удод пробив головою, але влучив у поперечку. На 58-й хвилині Козлов прямим ударом зі штрафного подвоїв перевагу своєї команди. Згодом Удод віддав Дрозду, а той асистував на Лосенка, який звів перевагу господарів поля до мінімуму. 2:1 – арбітр зафіксував перемогу «Оболоні» U19.