Шахтар – Сістерс: звіт про матч

25 вересня 2024 р.

|

У 6-му турі Вищої ліги жіноча команда «Шахтаря» на «Арсенал-Арені» приймала «Сістерс» (Одеса)

На поєдинок із «Сістерс» наставник жіночої команди «Шахтаря» обрав такий стартовий склад: у воротах – Устінова, у захисті – Кравчук, Геник і Луцан, лінія півзахисту – Старухіна, Мироненко, Вегерич, Мостова та Сікорська, на вістрі атаки – Викалюк і Мохнач.

Пропущені зі стандартів м’ячі

«Сістерс» відразу взяли м’яч під контроль та поступово притискали «гірничок» до карного майданчика, створюючи загрози переважно після флангових подач або зі стандартів. На 15-й хвилині рахунок було відкрито після розіграшу кутового: Івкова виконала подачу до воротарського, де Нганді виграла верхову боротьбу й ударом головою спрямувала м’яч у дальній кут. Незабаром гості подвоїли перевагу – знову після стандарту: Бойченко навісила у карний майданчик, де Устінова не зуміла з першої спроби зафіксувати м’яч, і після серії рикошетів Манзюк вдало зіграла на добиванні. «Оранжево-чорні» намагалися відповідати контратаками, особливо активною була Викалюк, яка створювала загострення біля воріт Клімової, проте до реальних гольових моментів справа не дійшла. Наприкінці тайму Сонкенг створила небезпечний момент біля воріт Устінової – голкіперка парирувала удар.

Активна Викалюк та намагання відігратись

По перерві тренерський штаб донеччанок посилив лінію півзахисту заміною: замість Вегерич на поле вийшла Чайка. У старті другої половини Викалюк прорвалася правим флангом і загрожувала воротам Клімової – голкіперка перевела м’яч на кутовий. Невдовзі Марія могла звести перевагу одеситок до мінімуму, коли вийшла на побачення з воротаркою, проте Клімова вчасно скоротила дистанцію і таким чином нівелювала спробу нападниці. На 58-й хвилині нагоду мала Мостова, яка ударом головою замикала навісну передачу Викалюк, але пробила поруч зі стійкою. Гості відповіли ударом Івкової зі штрафного, та м’яч пройшов повз ворота. Загалом донеччанки у другій половині були активнішими за гостей та більше комбінували поблизу карного майданчика, намагаючись скоротити відставання. Проте наприкінці зустрічі одеситки зуміли відсунути гру від власних воріт і організували атаку, яка завершилася результативним ударом Стрельцової. За хвилину Устіновій знадобилася медична допомога, після чого її замінила Карбань. Заключні хвилини минули на частині поля «Сістерс», утім рахунок лишивсь незмінним.

0:3 – «Шахтар» удома поступається «Сістерс». Наступну гру команда Романа Заєва проведе за тиждень, 2 жовтня, на виїзді проти вінницького «ЕМС-Поділля».

«Шахтар» (Донецьк) – «Сістерс» (Одеса) – 0:3 (0:2)

0:1 Нганді (15), 0:2 Манзюк (23), 0:3 Стрельцова (82)

«Шахтар»: Устінова (Карбань, 83), Кравчук, Вегерич (Чайка, 46), Мохнач (к), Мироненко, Старухіна, Геник, Сікорська (Чендей, 68), Мостова, Луцан, Викалюк