27 вересня 2024 р.

|

FCSD | FC Veres

У 8-му турі юнацької першості «Шахтар» U19 у Рівному переміг «Верес» U19

Тренерський «Шахтаря» U19 на гру з «Вересом» U19 обрав такий стартовий склад: Баглай – у воротах, Галонський і Дрозд вийшли на флангах оборони, Башмарін та Огарков – у центрі захисту, у середині поля розташувались Бундаш, Цуканов і Тютюнов, позиції вінгерів закривали Ющенко й Трифаненко, центрфорвард – Ломага.

Активний старт з двома голами

«Гірники» активно розпочали зустріч і вже на 4-й хвилині повели в рахунку. Цуканов, перехопивши м’яч у центральній частині поля, вийшов на побачення з голкіпером: Кулик, намагаючись зіграти на виході, збив півзахисника, арбітр призначив пенальті, який сам же Віктор холоднокровно реалізував. Проте рівняни швидко відповіли на 12-й хвилині: Баглай невдало виніс м’яч з-під пресингу, на підхопленні зіграв Баран і віддав на фланг Лепському, а той прострілив до воротарського на вільного Дубовика, який у дотик перевів м’яч під завершальний удар Волчкову. Після цього темп гри дещо знизився, «гірники» були активнішими й намагалися просунути м’яч до останньої третини поля. «Верес» U19 не став зачинятись у власному карному майданчику та відповів двома небезпечними випадами: спочатку Дубовик вийшов на оперативний простір та завдав щільного удару, потім Бундаш у підкаті останньої миті у підкаті вибив м’яч з-під ніг Юдіна, який виходив віч-на-віч з голкіпером. Наприкінці першого тайму донеччани активізувалися, користуючись помилками в захисті рівнян. Ломага мав дві чудові нагоди, аби вивести «гірників» уперед: спершу нападник не зумів замкнути передачу Тютюнова, а за хвилину влучив у поперечку.

Тайм за великої кількості боротьби

Другу половину активніше розпочали «оранжево-чорні» й повели в рахунку на 48-й хвилині, коли Ющенко, виконуючи штрафний удар, перекинув стінку та поцілив у поперечку, після чого м’яч відскочив до Башмаріна, і той вдало зіграв на добиванні. Згодом тренерський штаб «Шахтаря» U19 провів подвійну заміну, випустивши на поле Демченка і Давиденка. На 63-й хвилині небезпека виникла біля воріт Баглая: Дубовик ударом головою замкнув флангову подачу Петрова, але м’яч пройшов поруч зі стійкою. У наступному епізоді Носовський розрізною передачею вивів Халілова на ударну позицію – Баглай без проблем зафіксував м’яч. Ближче до завершення «Верес» U19 намагався зрівняти рахунок, загрожуючи переважно зі стандартів, тоді як донеччани високо зустрічали суперника й ледь не збільшили перевагу на 86-й хвилині, коли Огарков не замкнув націлену подачу Цуканова. У заключні хвилини поєдинку донеччани залишилися в меншості після того, як Галонський збив Лепського, отримав друге попередження і покинув поле. Утім «оранжево-чорні» зуміли втримати рахунок і здобули перемогу.

2:1 – «Шахтар» U19 у виїзному матчі перемагає рівненський «Верес» U19. Найближчої середи, 2 жовтня, на донеччан чекає домашній поєдинок Юнацької ліги УЄФА з «Аталантою» U19. Початок о 15:00 за київським часом. Пряма трансляція матчу буде доступна на офіційному сайті UEFA.tv та Megogo.

«Верес» U19 (Рівне) – «Шахтар» U19 (Донецьк) – 1:2 (1:1)

0:1 Цуканов (4, пен.), 1:1 Волчков (12), 1:2 Башмарін (48)

«Шахтар» U19: Баглай, Дрозд (Решетніков, 83), Башмарін (Костюк, 83), Огарков (к), Галонський, Бундаш (Давиденко, 58), Цуканов, Тютюнов, Ющенко (Петрук, 69), Ломага (Демченко, 58), Трифаненко

Вилучення: Галонський (90+1, друге попередження)