7 вересня 2024 р.

|

FCSD | UAF

У 1-му турі групового етапу Ліги націй УЄФА – 2024/25 збірна України приймала збірну Албанії

У стартовому складі «синьо-жовтих» вийшли троє гравців «Шахтаря»: захисники Юхим Конопля та Микола Матвієнко (капітан), півзахисник Георгій Судаков.

Перша половина матчу пройшла в напруженій позиційній боротьбі, де обом командам важко давалися креативні дії. На початку та в середині тайму кілька гострих нагод мали албанці, але їм бракувало влучності або рятував Трубін. Незадовго до перерви українці перехопили ініціативу та створили власні моменти: небезпечний удар Яремчука потягнув голкіпер, а Бражко головою трохи не поцілив у правий кут.

Проте в другому таймі гра повністю змінилася, і вже в дебюті суперники обмінялися голами. Першими забили українці: на 49-й хвилині Судаков підключив на лівому фланзі Миколенка, той навісив на дальній край штрафного майданчика, а Юхим Конопля з льоту вразив ближній кут та відкрив рахунок – 1:0. Проте вже за 5 хвилин гості відігралися – Ісмайлі відзначився після кутового. «Синьо-жовті» могли повернути собі лідерство: хороші нагоди мали Шапаренко (сейв голкіпера) та Бражко (пробив поруч зі стійкою). Але в середині тайму вже албанці вийшли вперед, коли на 66-й хвилині Асані ударом з центру штрафного завершив комбінацію партнерів. Головний тренер української збірної Сергій Ребров спробував вплинути на хід поєдинку замінами, однак, попри всі намагання, перевернути гру господарям не вдалося – 1:2.

10 вересня о 21:45 збірна України зіграє другий матч Ліги націй УЄФА в Празі зі збірною Чехії.