Puma SCM

Валерій Бондар провів автограф-сесію для фанатів

14 вересня 2025 р.

|

FCSD

Гравець «гірників» зустрівся з уболівальниками команди в Києві

«Шахтар» разом із партнером клубу ТМ L’Oreal Men Expert організували зустріч вболівальників команди із захисником «оранжево-чорних» Валерієм Бондарем. На захід, що пройшов у неділю, 14 вересня, у київському ТЦ «Республіка», завітали близько 150 фанів.
Для гравців важливо поспілкуватися з фанами, послухати їхню думку, це обʼєднує нас
Валерій Бондар, гравець «Шахтаря»:

– Насамперед хотів би подякувати клубу і нашим партнерам за таку ініціативу! Радий, що відбулася ця зустріч, де було багато дітей і дорослі вболівальники. Для гравців важливо поспілкуватися з фанами, послухати їхню думку, це обʼєднує нас. Гадаю, завдяки таким зустрічам ми матимемо ще більше вболівальників і, можливо, на наш бік навіть переходитимуть прихильники інших команд.

Спілкування вболівальників з футболістом проходило в дружній та відвертій атмосфері. Фанатів цікавили різні речі, повʼязані з «Шахтарем», збірною та особистим життям. Питали про новачків команди та головного тренера Арду Турана. Також усі охочі могли зробити фото з Валерієм Бондарем й узяти автограф гравця, а найактивніші учасники зустрічі виграли фірмові подарунки від партнера клубу.