Puma SCM

Футболістки Шахтаря розпочали підготовку до нового сезону

22 червня 2026 р.

|

FCSD

Жіноча команда «Шахтаря» повернулася з відпустки й готується до нового сезону

У понеділок, 22 червня, гравчині «Шахтаря» мали перше заняття навчально-тренувального збору, що проходитиме на базі Академії в Щасливому.

Втягувальна сесія спрямовувалася на поступову адаптацію до фізичних навантажень і розпочалася з аеробно-бігової роботи. Далі команда перейшла до вправ із м’ячем, а основний акцент був на контролі м’яча, швидкості ухвалення рішень і точності завершення атак на обмеженій ділянці поля із використанням мініворіт. Тренування тривало майже 2 години.
Є велика мотивація працювати, розвиватися і готуватися до нового сезону
Оксана Геник, захисниця: 

– Під час відпустки вдалося відпочити, перемкнутися з футболу та провести час із близькими. Після насиченого сезону було важливо відновитися фізично й морально, тому зараз почуваюся значно свіжішою і готовою до нових викликів. Повернення до тренувального режиму завжди викликає особливі емоції. З одного боку, після відпочинку потрібно знову входити в робочий ритм, а з іншого, дуже скучила за командою, тренуваннями й футбольною атмосферою. Є велика мотивація працювати, розвиватися і готуватися до нового сезону.

Найкращі моменти тренування – у фотогалереї.