13 жовтня 2017 р. 19:00
ОСК Металіст

Ворскла

Юрій Коломоєць (42) Юрій Коломоєць (57)

Міжнародну перерву «Шахтар» заповнив тренуваннями та контрольною зустріччю з «Маріуполем» (3:2).

У понеділок до партнерів за клубом приєднався Іван Ордець, розпочав роботу в загальній групі Богдан Бутко, натомість Бернард «гірникам» у протистоянні з «Ворсклою» напевно не допоможе – 10-й номер дискваліфікований.

Очевидно, Паулу Фонсека визначиться із заявкою на гру в Харкові, враховуючи терміни відновлення футболістів. Наприклад, Віктор Коваленко протягом двох днів взяв участь у поєдинках національної й молодіжної збірних України.

Не найуспішнішого минулого сезону «Ворскла» на другому етапі виступала в нижній шістці, а в новому чемпіонаті набрала непоганий хід. Підопічні Василя Сачка посідають третє місце, на 4 очки випереджаючи «Верес» та «Олімпік».

Після невдачі в стартовому турі з «Шахтарем» (0:3) команда видала семиматчеву безпрограшну серію (5 перемог). Помилившись лише раз у Львові з «Вересом» (0:1), полтавці потім звели до нічиєї зустріч із «Зорею» (1:1) та завдали поразки з великим рахунком «Чорноморцю» на його полі (3:0).

У двох поєдинках УПЛ поспіль забив нападник Юрій Коломоєць, причому обидва рази в заключні 10 хвилин. Також минулого туру голами відзначилась пара інших атакуючих футболістів «Ворскли» – Гегам Кадимян і Владислав Кулач.

Матч із «гірниками» пропускатиме Ігор Пердута, який отримав в Одесі четверту жовту картку в сезоні.

Суперники 43 рази зустрічались у чемпіонаті. 32 перемоги в активі «Шахтаря», 2 – у «Ворскли», ще 9 ігор завершилися внічию. Різниця м’ячів: 83–23.

На власному полі «Шахтар» виявлявся сильнішим 18 разів за 3 нічиїх. Різниця м’ячів: 47–10.

Попередня зустріч у Прем’єр-лізі

У 1-му турі в Полтаві чемпіон переміг із великим рахунком – 3:0. На 27-й хвилині Факундо Феррейра зачепився за м’яч на лінії штрафного, пішов від захисника й потужним ударом у правий кут вивів донеччан уперед. У середині другого тайму індивідуальними діями відзначився Марлос, подвоївши перевагу своєї команди, а в компенсований час ефектний гол забив Алан Патрік.