1 квітня 2018 р. 19:30
Славутич-Арена

1 квітня, Запоріжжя, «Славутич-Арена», 19:30
Пряма трансляція на телеканалі 2+2

Після невеликої перерви на поєдинки національних та молодіжних збірних Прем’єр-ліга повертається до звичного ритму. Чемпіонські перегони в самому розпалі: попереду 8 вирішальних турів. «Шахтар» 2018 року виграв 5 матчів із загальною різницею м’ячів 19–0, а зараз зустрінеться з опонентом, який завдав йому останньої поразки у внутрішніх турнірах.

До грудня за Паулу Фонсеки «оранжево-чорні» регулярно перемагали «Зорю» в УПЛ (1:0, 2:1, 2:1, 3:2, 3:1) та в Кубку (4:3). Налаштовані взяти максимум донеччани і в неділю. Команда готується в повному складі за винятком Ярослава Ракицького, що відбуває дискваліфікацію.

У найближчих турах на «Зорю» чекають протистояння з лідерами – «Шахтарем» і «Динамо». Підопічні Юрія Вернидуба, які минулого сезону стали бронзовими призерами чемпіонату, два тижні тому повернулися на 3-тє місце. У суботу їх знов випередила «Ворскла» (38 очок), зовсім близько також «Верес» і «Маріуполь» (по 33).

Цікаво, що в 16 останніх поєдинках луганчани поступилися лише раз – сталося це 4 березня з «Динамо» в Києві, де гості двічі вели в рахунку (2:3 в підсумку). В інших зустрічах цього року вони жодного разу не пропустили («Карпати», «Ворскла, «Маріуполь», «Верес») за 3 виграшів та нічиєї.

У чемпіонатах України команди зустрічалися 34 рази: 29 перемог у «Шахтаря», 5 – у «Зорі». Різниця м’ячів: 89–22.

Луганчани на власному полі двічі брали гору і 15 разів зазнавали поразок (48–11 на користь чемпіона).

Попередня зустріч у чемпіонаті

10 грудня на «Славутич-Арені» суперники проводили останній матч перед зимовою перервою. Після нічийного першого тайму Петряк на 55-й хвилині вивів «Шахтар» уперед. Усе перевернулося з ніг на голову протягом заключного відрізку: через другі жовті картки поле достроково залишили Петряк та Фред, потім вилучили Ракицького, Сілас зрівняв рахунок із пенальті, а перед самим фінальним свистком рикошет від Бутка забезпечив луганчанам 3 очки.