Олімпік

Євген Пасіч (52) Вiталiй Балашов (66)

2 грудня, Харків, ОСК «Металіст», 17:00
Пряма трансляція на телеканалі «Футбол 1»

Після 16-го туру сталася зміна в групі переслідувачів «Шахтаря»: «Олександрія» на власному полі взяла гору над «Динамо» та обійшла киян у турнірній таблиці. Підопічні Паулу Фонсеки лідирують у чемпіонаті з відривом у 8 очок. Тиждень тому «гірники» завершили внічию 0:0 свій матч зі «Львовом», після чого здобули важливу перемогу в Німеччині над «Хоффенхаймом».

«Оранжево-чорні» в штатному режимі готувалися до дербі у Святошині. У п’ятницю під наглядом фізіотерапевта займався Віктор Коваленко. Далі відновлюється Марлос, який напередодні продовжив контракт із «Шахтарем» до 2021 року. У суботу ввечері команда прилетіла до Харкова.

В’ячеслав Шевчук удруге в тренерській кар’єрі зустрінеться зі своїм колишнім клубом. Понад 12 років він захищав кольори «Шахтаря», провів 239 матчів, забив 4 м’ячі й став володарем 20 трофеїв. Команди вже протистояли одна одній в 1/8 фіналу Кубка України 31 жовтня – «гірники» в непростому поєдинку взяли гору з рахунком 3:2.

На чолі з Шевчуком «Олімпік» провів уже 6 ігор чемпіонату. Після мінімальної поразки від «Динамо» донеччани з тим самим рахунком здолали «Чорноморець». Далі – поразки від «Ворскли» й «Карпат» (1:2) та нічиї зі «Львовом» і «Зорею» (1:1). До чергового туру «олімпійці» підійшли на 9-му місці із 17 очками.

Дискваліфікованих в «Олімпіка» немає. Як повідомляв офіційний сайт клубу, напередодні за індивідуальною програмою працював захисник Дмитро Нємчанінов.

Опоненти провели 11 матчів у чемпіонаті: 8 перемог «Шахтаря» і 3 нічиї. Різниця м’ячів: 35–9.

Попередня зустріч у чемпіонаті

У серпні команди видали надрезультативний поєдинок у Києві. На 11-й хвилині Марлос за участю Тайсона оформив перший гол, потім Ісмаїлі асистував Мораесу, а «Олімпік» одразу ж відповів точним ударом Геннадія Пасіча – 1:2. Ще до перерви «Шахтар» довів рахунок до розгромного (Мораес зробив дубль, Степаненко забив після стандарту). У другому таймі команди далі створювали моменти: Нем влучив у поперечину, Мораес з передачі Тайсона відзначився втретє, а на 76-й хвилині Дегтярьов поборовся з Данченком, від якого м’яч залетів до сітки – 2:5.