ОСК Металіст

Ворскла

21 квітня, Харків, ОСК «Металіст», 17:00
Пряма трансляція на телеканалі «Футбол 2»

«Шахтар» гратиме в Харкові вдруге протягом чотирьох днів. Перемігши в кубковому півфіналі «Маріуполь», донеччани знов концентруються на чемпіонаті, де перевага над київським «Динамо» наразі становить лише три очки.

«Оранжево-чорні» готуються до зустрічі з «Ворсклою» на ОСК «Металіст» і 20 квітня провели відкрите тренування для вболівальників. У суботньому поєдинку через дискваліфікації не братимуть участі Тайсон і Факундо Феррейра.

На «гірників» чекає протистояння з третьою командою таблиці. «Ворскла» прямує на «бронзовій» позиції з відривом від «Зорі» на сім очок. Після березневих невдач із «Шахтарем» і «Динамо» підопічні Василя Сачка вже три тури не знають гіркоти поразок: за нічиєю 0:0 з «Вересом» сталися сухі перемоги над «Маріуполем» (1:0) та прямим конкурентом «Зорею» (3:0).

У двох останніх матчах виходив на заміну й забивав Михайло Сергійчук. Певно на полі в Харкові не з’явиться В’ячеслав Шарпар – у нього перебір жовтих карток.

З-поміж 45 зустрічей клубів у чемпіонатах України 34 завершилися на користь «Шахтаря», 9 – мировою, 2 – виграшем «Ворскли». У донеччан відчутна перевага за забитими м’ячами: 89–25.

На власному полі статистика «гірників» є такою: 22 поєдинки, 19 перемог, 3 нічиї; 50–12.

Попередній матч у чемпіонаті

Другий етап суперники розпочали очним протистоянням у Полтаві. 9 березня успіх «оранжево-чорним» забезпечили два м’ячі Факундо Феррейри в першому таймі й влучний удар Марлоса з пенальті по перерві – 3:0 на виїзді.