14 червня 2020 р. 17:00
НСК Олімпійський

Жунiор Мораес (48)

14 червня, Київ, НСК «Олімпійський», 17:00

«Шахтар» утретє поспіль зіграє на «Олімпійському», тільки в ролі номінального господаря поля цього разу виступатиме «Колос». У попередніх турах підопічні Луїша Каштру здобули перемоги над «Динамо» (3:1) і «Десною» (3:2), зробивши чергові кроки до головної мети сезону. Успішні результати в найближчих матчах гарантують команді дострокове чемпіонство.

За 3 дні до поєдинку тренерський штаб, футболісти й персонал, задіяний у підготовці до гри, здали ПЛР-тести на наявність COVID-19. «Гірники» у звичному режимі працювали у Святошині, приділивши увагу тактиці, контролю м’яча, стандартам та ударам по воротах. Найяскравіші кадри заняття – у фотогалереї.

Відзначимо, що Маркос Антоніо не зіграє через четверту жовту картку, отриману минулого туру з «Десною».

«Колос» виявився тим самим клубом, що доукомплектував верхню шістку, проте наразі своїм виступом лише ілюструє різницю між першою п’ятіркою та рештою учасників. «Зоря», «Динамо», «Десна» й «Олександрія» ведуть боротьбу за медалі, а ковалівці відстають від підопічних Володимира Шарана на 17 очок.

Утім, очікувати екстраординарних результатів від дебютанта Прем’єр-ліги було складно. Команда й без того досить непогано проводить перший сезон в еліті, здобувши 8 перемог і, зокрема, попсувавши нерви «Шахтарю» в останній очній зустрічі. На другому етапі в «Колоса» 3 поразки: від «Олександрії» (2:4), «Десни» (0:2) та «Зорі» (0:1).

Не допоможе партнерам Олег Кожушко, вилучений з поля в другому таймі матчу із «Зорею».

Історія взаємовідносин

«Шахтар» не втрачав очок із дебютантом, вигравши двічі із загальною різницею м’ячів 10–3.

Попередня зустріч у чемпіонаті

8 березня гостросюжетний поєдинок завершився перемогою «Шахтаря» з рахунком 4:3. Чемпіон вів у 2 м’ячі після влучних ударів Тайсона й Мораеса, проте ще до перерви Мілько гол відіграв. У другому таймі Тете зміцнив перевагу, яка, втім, швидко розсіялася, коли відзначилися Гавриш із пенальті та той-таки Мілько. А вирішальним виявився м’яч Мораеса на 81-й хвилині, забитий із передачі Ісмаїлі.