28 листопада 2020 р. 19:30
Дніпро-Арена

Тете (88)

28 листопада, Дніпро, «Дніпро-Арена», 19:30

Рівно половину своїх ігор у нинішньому чемпіонаті «гірники» завершили внічию – 5 із 10. Цим пояснюється 3-очкове відставання від «Динамо» попри те, що в особистій зустрічі підопічні Луїша Каштру перемогли. «Зорі», «Руху», «Десні», «Ворсклі» та «Олександрії» вдалося набрати бали в протистоянні з чемпіоном країни. До кінця першого кола «оранжево-чорні» мають зустрітися з «Дніпром-1», «Минаєм» та «Інгульцем».

Напередодні команда прилетіла до Дніпра. На поєдинок вирушили 20 футболістів. Відсутній Жуніор Мораес, якого минулого туру вилучили вже в першому таймі матчу з «Олександрією». Не опиниться в заявці й Дентіньо, а це означає, що на вістрі атаки має зіграти Фернандо. Важливим є повернення до обойми Тайсона – 7-й номер «Шахтаря» напередодні тренувався в загальній групі й має всі шанси допомогти «гірникам».

«Дніпро-1» у вересні змінив наставника. Дмитро Михайленка, який очолював команду понад 3 роки, подав у відставку, пояснивши це невдалим стартом у новому чемпіонаті: його підопічні зіграли внічию з «Інгульцем», а потім зазнали поразки від «Олімпіка» та «Маріуполя». Головним тренером було призначено Ігора Йовичевича.

Хорват також стартував із поразки (1:4 від «Олександрії»). За бойовою нічиєю 2:2 з «Ворсклою» пішли перемоги – над «Десною» (2:0) і «Львовом» (3:1). Однак до матчу із «Шахтарем» дніпряни підходять із серією з 3 програшів: послідовно поступилися «Динамо» (1:2), «Колосу» (0:2) і «Минаю» (2:3). Відзначимо, що обидва м’ячі у ворота дебютанта елітного дивізіону «Дніпро-1» забив з пенальті.

У складі суперника 2 дискваліфікації: Хобленка в матчі з «Минаєм» було вилучено, а Назаренко дістав четверту жовту картку. До речі, Олександр напередодні зіграв за дубль.

Клуби провели 2 матчі минулого сезону: обидва рази переміг «Шахтар» з різними варіантами рахунку (2:0 і 4:1).

Попередня зустріч у чемпіонаті

4 березня в Харкові «Шахтар» забив 4 голи протягом пів години. Спершу Кривцов замкнув подачу кутового Тете, далі відзначився Мораес, а на 19-й хвилині Жуніор уже асистував Тайсону. А невдовзі клуб з Дніпра засмутив Коноплянка: Додо пропустив м’яч на Тете, Юрчук відбив, однак на добиванні саме був Євген. Номінальним гостям вдалося лише розмочити рахунок на 82-й хвилині, коли Супряга реалізував пенальті – 4:1.

10 Маріуполь 0 0 0 0 0 0 0
12 Минай 0 0 0 0 0 0 0