1 - 0

30 червня 2019 р. 12:00

ЦСКА (Cофiя)

Прев'ю

Поєдинок розпочнеться о 12:00 за Києвом. Пряма трансляція доступна всім авторизованим користувачам shakhtar.com.

«Шахтар» готується до сезону в Грассау вже шостий день. Дебютний збір за тренерського штабу Луїша Каштру триває без бігової роботи й фітнесу: гравці у дворазовому режимі тренуються виключно з м’ячем.

Перший літній спаринг «оранжево-чорні» провели 26 червня в Куфштайні з «Лудогорцем», провідною командою Болгарії, використавши змінену тактичну модель і здобувши перемогу з рахунком 3:0 (голи Тете, Алана Патріка та Даниїла Сікана). Увесь наступний день було присвячено відновленню й теорії, після чого «гірники» повернулися до звичного ритму інтенсивних тренувань.

Суперник

ЦСКА – найтитулованіший клуб Болгарії (31 чемпіонство, 26 у «Левські»). Щоправда, вже 11 років софійці мусять удовольнятись місцем нижче першого: від 2012-го в лізі гегемонія «Лудогорця».

У травні в «армійців» сталося рокірування на посаді головного тренера: Любослава Пенева, що пішов у відставку, замінив його асистент Добромир Митов. На чолі із 47-річним болгарином відбулися 4 заключні матчі чемпіонату (домашня нічия з «Лудогорцем», перемоги над «Бероє», «Левські» та пловдивським «Ботевом»). Зрештою «червоні» посіли друге місце і в липні зіграють у першому раунді кваліфікації Ліги Європи з чорногорським «Тітоградом».

З-поміж ключових футболістів у складі слід відзначити результативного нападника Алі Соу (Гамбія), найкращого асистента команди Тіаго Родрігеса, ще одного португальця, центрального півзахисника Рубена Пінто, а також досвідченого воротаря Вітаутаса Черняускаса.

Попередня зустріч

Суперники проводили спаринг рівно рік тому – 30 червня 2018-го – та обійшлися без забитих м’ячів. У першому таймі небезпечних моментів фактично не було, коли не рахувати удар Фернандо над поперечиною, а по перерві неточними спробами відзначились Коваленко, Мораес і Болбат.