Стадiон iм. Володимира Бойка

Тайсон (15, пен.)

1 грудня, Маріуполь, стадіон імені Володимира Бойка, 14:00
Пряма трансляція на телеканалі «Футбол 1»

«Гірники» готуються до поєдинку чемпіонату в гарному настрої після надихаючої зустрічі з «Манчестер Сіті». В Англії підопічним Луїша Каштру вдалося продемонструвати дуже якісну гру й домогтися нічиєї. Наразі всі думки щодо двох найближчих турів УПЛ з «Маріуполем» та «Олімпіком», в яких чемпіонові потрібно здобути максимальний результат, аби зробити лідерські позиції перед зимовою перервою ще міцнішими.

«Шахтар» прибув до Маріуполя в суботу ввечері. Поза заявкою Марлос та Дентіньо, що продовжують відновлення. Не братимуть участі в матчі Сергій Кривцов і Віктор Коваленко, а також дискваліфіковані Алан Патрік і Жуніор Мораес. Натомість у попередній заявці капітан команди Тайсон і півзахисники молодіжного складу Михайло Мудрик та Артем Бондаренко. А на вістрі атаки Луїшу Каштру доведеться зробити вибір між Андрієм Борячуком і Даниїлом Сіканом (цікаво, що обидва минулого сезону пограли за «Маріуполь» на правах оренди).

У 15 турах «Маріуполь» набрав 17 очок і зараз перебуває в середині турнірної таблиці. У команди Олександра Бабича 4 перемоги, 5 нічиїх і 6 поразок за негативної різниці забитих та пропущених м’ячів. У листопаді приазовці ще не вигравали: не втримали результат із «Карпатами» (2:2), поступились «Олександрії» (1:3) й «Динамо» (0:3).

Захисник «Маріуполя» Олексій Биков відбуває триматчеву дискваліфікацію після вилучення в 13-му турі.

У 43 поєдинках «Шахтар» переміг 40 разів, тричі фіксувалася нічия. Різниця м’ячів: 114–26. Поточна переможна серія «оранжево-чорних» із «Маріуполем» налічує 13 матчів.

Попередня зустріч у чемпіонаті

У першому колі «гірники» розбили опонента в Харкові з рахунком 5:1. Доробок було оформлено вже протягом стартових 12 хвилин, коли Тете відзначився дублем, а слідом Мораес завершив складну комбінацію за участю Марлоса, Тете й Тайсона. «Шахтар» далі створював моменти як до, так і після перерви, і на 62-й хвилині Тайсон з пенальті забив четвертий гол. Вакула скоротив розрив у рахунку, проте невдовзі Маркос Антоніо поставив крапку.