Ігор Харатін (49)

Прев'ю

7 жовтня, Харків, ОСК «Металіст», 17:00
Пряма трансляція на телеканалі «Футбол 1»

Очним поєдинком команди завершуватимуть перше коло регулярної частини чемпіонату. «Зоря» лишається єдиним суперником, з яким «гірники» нинішнього сезону досі не зустрічались. Підопічні Паулу Фонсеки лідирують у чемпіонаті з відривом від «Динамо» в 4 очки. У попередньому турі «оранжево-чорні» у Львові розбили «Карпати» (6:1).

У неділю «Шахтарю» не допоможе дискваліфікований Ярослав Ракицький, що разом з Андрієм Тотовицьким та Маркіньосом Сіпріано напередодні взяв участь у грі молодіжного складу.

Чемпіон проведе в Харкові 5-й матч Прем’єр-ліги в сезоні. О 15:30 почне свою роботу Shakhtar Fan Fest: уболівальники із секторів 20–29 стануть свідками грандіозного фаєр-шоу, відвідають футбольні атракціони й зустрінуться з гравцем «Шахтаря». Квитки можна придбати в касах ОСК «Металіст» й онлайн на shakhtar.com.

Суперник

«Зоря» після 10 турів розташувалася на 6-му місці в турнірній таблиці з 13 балами. Луганці здолали «Маріуполь», «Карпати» й «Арсенал-Київ», а з «Чорноморцем», «Олімпіком», «Динамо» та «Львовом» поділили очки. До поєдинку із «Шахтарем» команда Юрія Вернидуба підходить з триматчевою серією без перемог.

Історія взаємин

«Шахтар» брав гору в 31 зустрічі чемпіонату із «Зорею» з-поміж 36. Безкомпромісність протистояння зберігається: опоненти досі жодного разу не грали внічию. 5 поєдинків лишилися за луганським клубом. Загальна різниця м’ячів: 94–23.

Попередня зустріч у чемпіонаті

5 травня 2018 року в Харкові «оранжево-чорні» вели в рахунку від 19-ї хвилини, коли Феррейра реалізував свій момент після передачі Фреда. «Шахтар» далі атакував до і після перерви, але в середині другого тайму забили гості: успіх їм забезпечив удар Луньова з рикошетом від Іурі. Переможним на 89-й хвилині став гол Тайсона: бразилець узяв ініціативу на себе, пройшов чотирьох та відправив м’яч у дальній кут – 2:1.