Зміна

Шахтaр U21

Кирило Меліченко (7) Андрій Кулаков (35) Олександр Глагола (53, пен.)

23 серпня, Біла Церква, «Зміна», 16:00

Протягом стартового відрізку сезону ніхто не уникнув поразок, чим пояснюється велика щільність у турнірній таблиці. «Гірники» виграли 3 з-поміж 5 зустрічей та з 9 очками входять до групи переслідувачів лідера ліги «Олександрії» (12 балів). Тиждень тому підопічні Валерія Кривенцова на виїзді здолали «Львів», посилений досвідченими виконавцями головної команди. «Оранжево-чорні» забили по м’ячу в кожному з таймів і перемогли з рахунком 2:1. Цікаво, що авторами всіх 8 голів у чемпіонаті стали 6 різних футболістів. Тільки Олександрові Глаголі й Артемові Дудіку вдалося зробити дублі, і саме вони є найкращими бомбардирами.

«Олімпік» перші очки здобув у 4-му турі, розбивши вдома «Львів» (6:1), натомість у 4 інших матчах поступився й зараз із 3 очками посідає передостанню сходинку в таблиці (різниця м’ячів: 9–10). При цьому в жодному з поєдинків команда не здавалася без боротьби, а минулого туру пропустила 2 голи від «Зорі» лише в заключні 10 хвилин (1:3). Найрезультативніші – Дмитро Пуди та Геннадій Пасіч, що забили по 2 м’ячі.

У межах молодіжного чемпіонату «Шахтар» і «Олімпік» провели між собою 10 поєдинків: 9 перемог за «гірниками» й 1 зустріч завершилася внічию, різниця м’ячів: 24–2. Відзначимо, що протягом 2 останніх сезонів (6 ігор) «оранжево-чорні» жодного разу не дозволили суперникові відзначитись.